Forum prospołeczne
http://www.protech-micro.pl/

Spływ na wschodzie Polski – polecane trasy
http://www.protech-micro.pl/forum9/topic195.html
Strona 1 z 1

Autor:  spoleczna [ 14 mar 2016, o 21:36 ]
Tytuł:  Spływ na wschodzie Polski – polecane trasy

Cześć wszystkim! Planuję właśnie spływ kajakowy i chciałam was prosić o polecenie jakichś tras. Na terenie Polski oczywiście. Jestem średniozaawansowana, mieszkam na co dzień w Poznaniu, ale w Wielkopolsce już pływałam (Dolina Warty). Myślałam o trasach bardziej na wschodzie. Aha, miałabym płynąć z narzeczonym, który dopiero niedawno zaczął przygodę z kajakarstwem, stąd prośba o polecanie raczej łagodnych tras (najlepiej widokowych). Z góry dzięki!

Autor:  aquarella40 [ 14 mar 2016, o 22:50 ]
Tytuł:  Spływ na wschodzie Polski – polecane trasy

Łeee fajnie masz, że udało ci się zarazić „bakcylem spływowym” narzeczonego, ja nad swoim TŻ-em dalej pracuję, a to już 5 rok razem ;P co do fajniejszych tras na wschodzie Polski to sama mam ogromny sentyment do Pilicy, bo na niej zaczynałam przygodę z kajakarstwem. Mogę też polecić świetnego organizatora spływów, to jego strona: splywanie.pl/. Naprawdę profesjonaliści. A w waszym przypadku nie rzucałabym się na trudniejsze trasy na razie, na nie przyjdzie jeszcze czas :) Bawcie się dobrze i uważać tam na siebie! :)

Autor:  spoleczna [ 15 mar 2016, o 00:02 ]
Tytuł:  Spływ na wschodzie Polski – polecane trasy

Oj, uprzedziłaś mnie z drugim pytaniem o organizatora, dziękuję ślicznie!!! :) Można u nich tanio wypożyczyć sprzęt? Ja swój mam, ale narzeczony jeszcze nie, chciałby się najpierw przekonać, czy w ogóle go to wciągnie.

Autor:  aquarella40 [ 15 mar 2016, o 02:56 ]
Tytuł:  Spływ na wschodzie Polski – polecane trasy

Jasne, wszystko tam załatwisz. Przy okazji podrzucam jeszcze linka, byś poczytała o trasach na Pilicy: splywanie.pl/rzeki/pilica.html. Przepłynięcie całego odcinka trwa ok. 10 dni, ale na pierwszy raz z nowicjuszem najlepiej przeznaczyć weekend i odpowiednią część całego odcinka. Jeszcze co do sprzętu, to wcześniej miałam cały sprzęt, również namiot itd. wypożyczony, potem dopiero kupiłam własny.

Autor:  bratŁata [ 15 mar 2016, o 05:43 ]
Tytuł:  Spływ na wschodzie Polski – polecane trasy

Dużo ludzi wypożycza sprzęt, bo nie każdy ma gdzie go składować przecież. Same kajaki zajmują mnóstwo miejsca u mnie w garażu. Także byłoby słabo, gdyby nie mieli w ofercie wypożyczalni ;P

Autor:  aquarella40 [ 15 mar 2016, o 08:40 ]
Tytuł:  Spływ na wschodzie Polski – polecane trasy

Racja. Sama mieszkałam przez większość życia w bloku. Garaż mam dopiero teraz, więc wreszcie własny kajak mogłam kupić. Kamizelki wypożyczam :)

Autor:  spoleczna [ 15 mar 2016, o 11:08 ]
Tytuł:  Spływ na wschodzie Polski – polecane trasy

Dzięki ludzie za odzew. Też myślałam raczej o dwu do max kilkudniowej wyprawie, ponad tydzień to byłoby dla niego chyba za dużo na pierwszy raz (chociaż kto wie, snowboardu nauczył się w jeden dzień, a ja dalej jeżdże aby tak, że nikomu na stoku krzywdy nie zrobię). To, mam nadzieję, do zobaczenia na wodzie! ;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/