Forum prospołeczne
http://www.protech-micro.pl/

Internetowy portal pszczelarski
http://www.protech-micro.pl/forum6/topic233.html
Strona 1 z 1

Autor:  PowiatowaOla [ 30 cze 2016, o 07:45 ]
Tytuł:  Internetowy portal pszczelarski

Interesuje się pszczelarstwem. Na razie tylko w teorii. Dostałam książkę na ten temat i powoli zaczynam myśleć o zakładaniu swojej własnej hodowli. Dla mnie byłaby to pierwsza własna działalność gospodarcza, więc traktuję sprawę bardzo poważnie. Na razie pszczoły wydają mi się po prostu bardzo ciekawymi pszczołami i ich życie mnie fascynuję, ale nie wiem jak w praktyce kupować je, trzymać i w ogóle. Pomyślałam, że może ktoś zna internetowy portal dla hodowców pszczół? Najlepiej, żeby był przy okazji zrozumiały też dla amatorów takich jak ja! Z góry dziękuję za każdą pomoc!

Autor:  Hryzantemka [ 30 cze 2016, o 09:17 ]
Tytuł:  Internetowy portal pszczelarski

Kobiet pszczelarzy nie ma za dużo, miło, że jednak ktoś płci żeńskiej zaczyna się tym jeszcze interesować. Trzymam za ciebie kciuki i mam nadzieję, że znajdziesz odpowiednie dla ciebie źródła informacji. Niestety sama nie mam pomysłu co ci doradzić.

Autor:  ArturBubnowicz [ 30 cze 2016, o 10:16 ]
Tytuł:  Internetowy portal pszczelarski

Jako pszczelarz z wieloletnim doświadczeniem (rodzice mieli pasiekę i od małego brzdąca pomagam przy pszczołach) mogę szczerze polecić to forum pszczeliazyl.pl/forum/. Założył je człowiek z prawdziwą pasją i ma ogromny potencjał.

Autor:  goku [ 30 cze 2016, o 10:53 ]
Tytuł:  Internetowy portal pszczelarski

To prawda, jeśli chodzi o internetowy portal, to kolega wskazał najlepszą możliwoą opcję. Ja stamtad dowiedziałem się bardzo dużo o pszczelarstwie i wciaż poszerzam z innymi użytkownikami wiedzę o bartnictwie.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/