Forum prospołeczne
http://www.protech-micro.pl/

Najlepszy komputer na prezent
http://www.protech-micro.pl/forum6/topic208.html
Strona 1 z 1

Autor:  spoleczna [ 24 kwie 2016, o 20:13 ]
Tytuł:  Najlepszy komputer na prezent

Cześc wam wszystkim. Mam taką nietypową sprawą. A może typową, nie wiem. Chcę kupić mężowi nowy komputer. No ale nie wiem jaki. Wiecie, jak to jest, on się ucieszy ze wszystkiego, co mu dam, a w rzeczywistości będzie mu przykro, ze dostal nie taki komputer jak chciał, a tego mi nie powie. Dlatego chce mu kupic wlasnie taki komputer, dzięki któremu nie bedie potrzebowal już niczego więcej i nie będzie zalowal, ze dostal wlasnie taki. Pomozecie?

Autor:  SzewczykD [ 24 kwie 2016, o 20:32 ]
Tytuł:  Najlepszy komputer na prezent

Witaj. Znalazlas już jakiś sklep? Bo jak nie, to ja polecam bardzo MCT korzystne.it. Znajdziesz tam w dobrych cenach komputery. Wejdź na przykład na ten link i zobacz tam, co możesz kupić mct-sklep.pl/thinkpad-w-c4546.html . Jak mu kupisz taki komputer, to na pewno będzie zadowolony i nie będzie narzekał Możesz też pomyśleć o czymś Della. Na przykład Del Latitude E 6440. To też sprzęt z wyższej półki i chyba każdy by taki komputer chciał dostać. I to jeszcze w prezencie niespodziance.

Autor:  spoleczna [ 24 kwie 2016, o 21:12 ]
Tytuł:  Najlepszy komputer na prezent

No nie wiem, nie wiem. A macie jakieś jeszcze inne pomysły?

Autor:  ArturBubnowicz [ 25 kwie 2016, o 00:10 ]
Tytuł:  Najlepszy komputer na prezent

Kupowanie takiego sprzętu w prezencie w ogóle nie jest zbyt dobrym pomysłem. Taki komputer to trzeba przemyśleć, wiedzieć, do czego ma służyć, czego się od niego oczekuje. To nie jest jak z nową bluzką na prezent. Jak się podoba, to ok, jak się nie podoba, to też ok, założę ze dwa razy i wyląduje na dnie szafy. Może prościej byłoby pogadać i się dowiedzieć, czego chce?

Autor:  SzewczykD [ 25 kwie 2016, o 01:35 ]
Tytuł:  Najlepszy komputer na prezent

No już nie przesadzajmy! Jak się kupi dobry komputer, na przykład Dell Inspiron, to nikt nie będzie narzekał, że dostał zły sprzęt. Bo to przecież bardzo dobre komputery, sam bym się cieszył, jakbym taki dostał.

Autor:  Tłuczek112 [ 25 kwie 2016, o 03:17 ]
Tytuł:  Najlepszy komputer na prezent

Możesz jeszcze pomyśleć o HP ZBook 14. Właściwie to wszystkie komputery, które Ci tutaj napisaliśmy są dobre. Możesz nawet losowanie zrobić i wybrać, co wypadnie, bo każda maszyna jest naprawdę dobra i bez obaw można kupować.

Autor:  spoleczna [ 25 kwie 2016, o 06:14 ]
Tytuł:  Najlepszy komputer na prezent

Dobra, dobra. Może jeszcze rzeczywiście o tym trochę pomyślę. W każdy razie już mniej więcej wiem za czym się rozlgadac i w razie czego wiem co kupic. Dzieki za pomoc.

Autor:  SzewczykD [ 25 kwie 2016, o 07:17 ]
Tytuł:  Najlepszy komputer na prezent

Nie ma sprawy. W razie czego pytaj jeszcze o wszysyko ;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/