Forum prospołeczne
http://www.protech-micro.pl/

Sklejane modele dla chrzesniaka, co kupić?
http://www.protech-micro.pl/forum20/topic220.html
Strona 1 z 1

Autor:  TeresaAnnowicz [ 23 maja 2016, o 23:27 ]
Tytuł:  Sklejane modele dla chrzesniaka, co kupić?

Siemka. Mieszkam za granicą i takie sprawy są tu strasznie drogie, chcę kupić w polsce taniej. Otóz mój chrześniak ma niedługo urodziny. Wiem, że chciałby dostać jakiś samolot do sklejania, ale ja pomyslałam, że kupię mu coś wiecej. Tylko nie bardzo wiem co bo się nie znam. Co jeszcze moze się przydać małemu modelarzowi?

Autor:  bratŁata [ 24 maja 2016, o 02:00 ]
Tytuł:  Sklejane modele dla chrzesniaka, co kupić?

Ciekawe pytanie, bo z reguły ludzie pytają o konkretne modele. Ja bym powiedział, ze na pewno przydatne mu będą narzędzia do skręcania i sklejania, takiej jak tu: agtom.eu/1083_humbrol. W ten sposób nie tylko kupujesz mu model ale jeszcze umożliwiasz prace na dobrych akcesoriach. Myślę, że na pewno bedzie ci wdzięczny, rodzice chyba też bo nie będzei im zawracał głowy, żeby mu kupić.

Autor:  goku [ 24 maja 2016, o 04:20 ]
Tytuł:  Sklejane modele dla chrzesniaka, co kupić?

To zdecydowanie jedna warta obejrzenia opcja, inna natomiast to porządnie i przeznaczone do tego celu farby. Malowane modele dają jeszcze więcej radości, uczą dokłądności i cierpliwości. Moim zdaniem zestaw dla modelarskiej gwiazdy podwórka :)

Autor:  TeresaAnnowicz [ 24 maja 2016, o 06:27 ]
Tytuł:  Sklejane modele dla chrzesniaka, co kupić?

W sumie to wcześnie o tym nie pomyślałam. Kupię więc i model, i narzędzia i farby. Skoro tak bardzo to lubi to nie będę mu robiła połowicznych prezenetów.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/