Forum prospołeczne
http://www.protech-micro.pl/

Na jakich oponach jeździcie?
http://www.protech-micro.pl/forum2/topic209.html
Strona 1 z 1

Autor:  vegeta [ 25 kwie 2016, o 02:52 ]
Tytuł:  Na jakich oponach jeździcie?

Witam Was. Mam pytanie do wszystkich kierowców na tym forum. Otóż.. na jakich oponach jeździcie? Tak jestem ciekaw, bo może poczytam o jakiś dobrych oponach i sobie wymienie swoje, wysłużone. Zresztą zawsze miałem słabość do takich wątków motoryzacyjnych. Także proszę o wpisy i pozdrawiam!

Autor:  goku [ 25 kwie 2016, o 03:18 ]
Tytuł:  Na jakich oponach jeździcie?

Ja mogę bardzo polecić od Pirelli opony zimowe jeździłem na nich całą zimę i tylko dzięki nim nie miałem poślizgu bo parę razy to było bardzo blisko o stłuczkę. Dobre opony to podstawa.. jak ktoś zainwestuje w opony to od razu zwiększa się komfort jazdy i o wiele bezpieczniej się jeździ przede wszystkim.

Autor:  cell [ 25 kwie 2016, o 03:55 ]
Tytuł:  Na jakich oponach jeździcie?

Ja jeżdżę na niezawodnych oponach Bridgestone i jak dla mnie to nie ma lepszych opon, ten producent zawsze dba o jakość i bezpieczeństwo klientów. Mogę śmiało polecić każdemu, by brał opony od nich i będą bardzo zadowoleni, jestem o tym przekonany.

Autor:  komorczak [ 25 kwie 2016, o 06:11 ]
Tytuł:  Na jakich oponach jeździcie?

Moje opony też są dla mnie niezawodne ;) Dokładnie to jeżdżę na oponach Dębica 195/65r15 i polecił mi je znajomy mechanik. Powiedział, że tylko te opony są na tyle trwałe i sprawdzone, że warto w niej zainwestować. No i miał racje ;) jestem bardzo zadowolony.

Autor:  szatanserduszko [ 25 kwie 2016, o 06:57 ]
Tytuł:  Na jakich oponach jeździcie?

A ja musze dojeżdżać ponad 60km codzienni autobusem na uczelnie.. bo rodzice się uparli, że szkoda pieniędzy na samochód. Tak sobie myślę, o ile bym oszczędził czas jakbym nie musiał tyle dojeżdżać autobusem i bym sobie jeździł autem. No ale tak to tylko mogę sobie poczytać o oponach i odliczać czas do końca studiów, które przez brak auta stały się dla mnie już katorgą.

Autor:  bulma [ 25 kwie 2016, o 09:07 ]
Tytuł:  Na jakich oponach jeździcie?

Też dojeżdżałam 5 lat na studia, naprawdę współczuję! Wiem jak to jest ;(

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/