Forum prospołeczne
http://www.protech-micro.pl/

Sposób na kobietę z dobrego domu, pomocy!
http://www.protech-micro.pl/forum17/topic218.html
Strona 1 z 1

Autor:  vegeta [ 16 maja 2016, o 23:45 ]
Tytuł:  Sposób na kobietę z dobrego domu, pomocy!

Moi drodzy potrzebuję pomocy w postępowaniu z pewną kobietą. Jesteśmy na etapie spotykania się i pojawiają mi się na drodze różne problemy mające swój początek w różnym pochodzeniu. Jej rodzice są bardzo bogaci, jest obyta, kulturalna, zna języki i maniery. Ja natomiast nie jestem jakimś nieokrzesanym barbarzyńcą ale w wielu kwestiach mi do niej brakuje. Potrzebuję dobrych pomysłów do realizacji w Krakowie żeby uświadomić jej że potrafię być dżentelmeński i szarmancki. Co proponujecie?

Autor:  bulma [ 17 maja 2016, o 02:29 ]
Tytuł:  Sposób na kobietę z dobrego domu, pomocy!

Zabierz ją do opery albo na koncert. Nie musisz koniecznie interesować się tym co ona ale fajnie by było gdybyś mógł o swojej pasji opowiadać ładnym językiem. Mój obecny mąż też ujął mnie bajeczkami o podróżach. Dziś wiem ze wiekszosczmyslal ale wtedy bylam taka zafascynowana :P. Nadal jestem i daję się nabrać bo to niezły komediant jest :D

Autor:  goku [ 17 maja 2016, o 04:14 ]
Tytuł:  Sposób na kobietę z dobrego domu, pomocy!

Zainteresuj się na czym polega doręczanie kwiatów Kraków ma bardzo fajną pod tym względem kwiaciarnię na ulicy Łużyckiej. Każda kobieta będzie oszołomiona bukietem z tamtej kwiaciarni :). Wiem co mówię, zaufaj mi, powodzenia.

Autor:  RamonaT [ 17 maja 2016, o 06:37 ]
Tytuł:  Sposób na kobietę z dobrego domu, pomocy!

Zamawiałam u nich kwiaty na wesele i byłam bardzo zadowolona. Stały jeszcze długo po imprezie przypominając mi o tym dniu. Bardzo dokładnie to wszystko pamiętam dzięki nim :). Nazywa się Motyli Raj i jest jedną z lepszych kwiaciarni online w Krakowie kto nie próbował ten koniecznie musi coś u nich kupić. Pozdrawiam.

Autor:  szatanserduszko [ 17 maja 2016, o 06:59 ]
Tytuł:  Sposób na kobietę z dobrego domu, pomocy!

Właśnie szukałem dobrej kwiaciarni w Krakowie bo jadę tam z żoną na urlop i wymyśliłem sobie bardzo fajną atrakcję dla niej do której potrzebowałbym bukiety świeżych róż mogących trochę postać w hotelu. Fajnie że tu wpadłem i to przeczytałem bo problem się rozwiązał.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/