Forum prospołeczne
http://www.protech-micro.pl/

Gdzie kupie dekoracje spożywcze?
http://www.protech-micro.pl/forum17/topic183.html
Strona 1 z 1

Autor:  Tłuczek112 [ 7 sty 2016, o 07:33 ]
Tytuł:  Gdzie kupie dekoracje spożywcze?

Czesc! Założyłem się z żoną, że poradzę sobie z upieczeniem torta na urodziny syna. Muszę się postarać, bo zależy mi bardzo na wygranej :) Nie mogę używać niczego gotowego, a tort musi się spodobać synowi. Niestety nie bedzie wiedział, że ja go przygotowałem, wiec nie mam co liczyć na taryfę ulgową. Mam jeszcze dwa tygodnie, ale musze się już do tego przygotować. Co możecie mi podpowiedzieć?

Autor:  aquarella40 [ 7 sty 2016, o 07:45 ]
Tytuł:  Gdzie kupie dekoracje spożywcze?

Nie powiem, porwałeś się na naprawde trudne zadanie. Nie mam na myśli pieczenia, bo to raczej jest do ogarnięcia. Znacznie trudniejsza będzie dekoracja. Jeśli tort ma się podobać synowi to proponują zrobić go w kształcie samochodu lub ulubionego bohatera z bajki. Przyda się do tego masa cukrowa, która jest bardzo plastyczna i łatwa w barwieniu.

Autor:  ArturBubnowicz [ 7 sty 2016, o 08:01 ]
Tytuł:  Gdzie kupie dekoracje spożywcze?

Nie wiem czy taki zakład to dobry pomysł .Dasz z siebie wszystko, przygotujesz piękne dekoracje, żona Cię pochwali, roześle zdjęcia do rodziny… i będziesz musiał piec na wszystkie rodzinne uroczystości :)

Autor:  Tłuczek112 [ 7 sty 2016, o 08:30 ]
Tytuł:  Gdzie kupie dekoracje spożywcze?

No nawet mnie nie strasz. Taki scenariusz jest w ogóel nie do przyjęcia. No chyba, ze mi się spodoba pieczenie… Żart!

Autor:  TeresaAnnowicz [ 7 sty 2016, o 11:09 ]
Tytuł:  Gdzie kupie dekoracje spożywcze?

Skoro masz dwa tygodnie i naprawdę zależy Ci na wygranej zakładu proponuję kursy cukiernicze. Są one zwykle kilkugodzinne i nie kosztują wiele. Na takim kursie nauczysz się trików cukierników, dowiesz się jak wykonywać najlepsze dekoracje, a może nawet będziesz je mógł zabrać do domu i wykorzystać na swoim torcie.

Autor:  Tłuczek112 [ 7 sty 2016, o 13:47 ]
Tytuł:  Gdzie kupie dekoracje spożywcze?

Nie chciałbym, by wygrana kosztowała mnie az tak dużo. Znalazłem jednk w Internecie filmiki z takich kursów i pracy cukiernikow. Na takich filmach prezentowane są krok po kroku wszystkie etapy pieczenia i dekorowana najrożniejszych tortow. Znalazłem już nawet instrukcję tworzenia tortu, który chcę wykonać. Jak synowi się nie spodoba to dostanie szlaban na wszystko na miesiąc.

Autor:  aquarella40 [ 7 sty 2016, o 14:32 ]
Tytuł:  Gdzie kupie dekoracje spożywcze?

Nie będzie tak źle. Kupisz dobre składniki i się troche postarasz i tort będzie super. Tylko nie sugeruj się wskazówkami żony, bo może Cię podpuszczać.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/