Forum prospołeczne
http://www.protech-micro.pl/

Czy hostessy znacząco wpływają na sprzedaż?
http://www.protech-micro.pl/forum16/topic204.html
Strona 1 z 1

Autor:  konwalia77 [ 15 kwie 2016, o 02:32 ]
Tytuł:  Czy hostessy znacząco wpływają na sprzedaż?

Witam serdecznie. Czysto teoretycznie zastanawiam się jaki wpływ na wzrost sprzedaży mają odpowiednie hostessy widoczne na targach, eventach i tym podobnych wydarzeniach. Czy ktoś ma może jakieś ciekawe spostrzeżenia na ten temat i chciałby się nimi podzielić? Pozdrawiam

Autor:  ArturBubnowicz [ 15 kwie 2016, o 03:10 ]
Tytuł:  Czy hostessy znacząco wpływają na sprzedaż?

Nie ma to bezpośredniego przełożenia chyba ze hostessy zajmują się od razu sprzedażą z poziomu stoiska, ale to jeśli już zaistnieje ma wymiar wspomagający główną sprzedaż. W każdym razie dziewczyny wpływają na odbiór marki i budują odpowiedni wizerunek firmy. Jeśli oprócz ładnego wyglądu potrafią coś opowiedzieć o firmie i zabawić, tym lepiej bo taki klient z pewnością kupi u nas a nie w miejscu gdzie za ladą stoi przerażony student.

Autor:  bratŁata [ 15 kwie 2016, o 04:24 ]
Tytuł:  Czy hostessy znacząco wpływają na sprzedaż?

Dokładnie tak, byłem na targach samochodowych w Poznaniu i zainteresowałem się ofertą marki, z którą nigdy nie było mi po drodze właśnie dzięki uroczej hostessie. Była bardzo miła i inteligentna. W prosty sposób odpowiedziała na moje pytania. Przyznam szczerze że coraz poważniej myślę o zmianie samochodu i coraz częściej myślę o marce reprezentowanej przez tę dziewczynę :).

Autor:  aquarella40 [ 15 kwie 2016, o 05:59 ]
Tytuł:  Czy hostessy znacząco wpływają na sprzedaż?

Chyba wiem o czym mówisz i też tam byłam :P. Można powiedzieć że ta brunetka ukradła cały targ dla swojego stoiska. Zainteresowało mnie to bo zajmuję się organizacją eventów i udało mi się dowiedzieć z jakiej była firmy. Od niedawna współpracuję z nimi i wszystko oceniam bardzo pozytywnie.

Autor:  ArturBubnowicz [ 15 kwie 2016, o 08:42 ]
Tytuł:  Czy hostessy znacząco wpływają na sprzedaż?

Podzielisz się wiedzą? ;)

Autor:  aquarella40 [ 15 kwie 2016, o 10:21 ]
Tytuł:  Czy hostessy znacząco wpływają na sprzedaż?

Jasne, hostamo.pl/. Firma jest z Warszawy, ale działa na terenie całego kraju. Jestem z Łodzi i tu organizuję targi i imprezy dla mojej firmy, więc może od razu podrzucę podstronę z której sama często korzystam: hostamo.pl/hostessy-lodz/. Na dole można zobaczyć dziewczyny, współracowałam z większością i polecam bo są naprawdę piękne, kulturalne i intelignetne. Pozdrawiam.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/