Forum prospołeczne
http://www.protech-micro.pl/

Czym objawia się choroba alkoholowa?
http://www.protech-micro.pl/forum14/topic192.html
Strona 1 z 1

Autor:  aquarella40 [ 2 mar 2016, o 09:55 ]
Tytuł:  Czym objawia się choroba alkoholowa?

Chciałabym się dowiedzieć, jak można rozpoznać chorobę alkoholową, szczególnie wśród młodych ludzi. Według mnie wielu moich rówieśników ma z tym problemy i szczerze przyznam, że chyba czas żeby zaczęli coś z tym robić.

Autor:  ArturBubnowicz [ 2 mar 2016, o 10:45 ]
Tytuł:  Czym objawia się choroba alkoholowa?

Bardzo dużo osób, które mają problem z alkoholem zaprzecza temu, że taki problem ich dotyczy. To pierwszy sygnał ku temu, żeby sprawy nie bagatelizować. Oczywiście musi to mieć odzwierciedlenie w tym, że taka osoba jest często z alkoholem widywana.

Autor:  SpaceMonkey34 [ 2 mar 2016, o 12:20 ]
Tytuł:  Czym objawia się choroba alkoholowa?

Kolejnym bardzo ważnym aspektem jest to, że taka osoba sama wyszukuje sobie okazji do picia. Na początku mogą to być spontaniczne sukcesy sportowe, naukowe i tak dalej, ale ostatecznie będzie to po prostu picie bez okazji. Tutaj ważna jest obserwacja potencjalnie zagrożonych osób. To daje większe możliwości działania bez specjalistów.

Autor:  szprycha [ 2 mar 2016, o 13:40 ]
Tytuł:  Czym objawia się choroba alkoholowa?

W Polsce bardzo dużo młodzieży cierpi na alkoholizm objawy co jakiś czas się zmieniają, bo też i świat idzie do przodu i umożliwia maskowanie problemu, poprzez nowoczesny styl życia. Tutaj trzeba być stanowczym, bo droga od okazjonalnego picia do nałogoweego jest bardzo krótka.

Autor:  komorczak [ 2 mar 2016, o 13:50 ]
Tytuł:  Czym objawia się choroba alkoholowa?

Jeśli zauważyć takie objawy u swoich znajomych to próbuj ich namówić na terapię. Bez tego może być im trudno pożegnać się z tą przyjemnością.

Autor:  podwiazka [ 2 mar 2016, o 14:31 ]
Tytuł:  Czym objawia się choroba alkoholowa?

Jeśli potrzebujecie dobrego namiaru to polecam terapiaalkohol.pl/osrodki-leczenia-alkoholizmu.html. To w pełni profesjonalny ośrodek, w którym zajmują się każdym przypadkiem, a zwłaszcza tymi, które niektórzy oceniają za beznadziejne. Efekty są widoczne dopiero po jakimś czasie to terapia długookresowa.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/