Forum prospołeczne
http://www.protech-micro.pl/

Co się przydaje w opiece nad osobą leżącą
http://www.protech-micro.pl/forum13/topic313.html
Strona 1 z 1

Autor:  pracowita [ 8 lut 2017, o 05:22 ]
Tytuł:  Co się przydaje w opiece nad osobą leżącą

Szukam jakichś opinii i komentarzy od ludzi, którzy realnie mieli albo mają kontakt z osobą leżącą i się nią na co dzień opiekują. Jakie sprzęty przydają się najbardziej, co może ułatwić życie? I czy na te ułatwienia trzeba wydać dużo pieniędzy, bo tego się chyba obawiam…?

Autor:  spoleczna [ 8 lut 2017, o 06:46 ]
Tytuł:  Co się przydaje w opiece nad osobą leżącą

hej, wiesz co, wszystko zależy od sklepu, w którym będziesz kupować te akcesoria medyczne. Najlepiej polować na korzystne oferty. Na przykład na tej stronie internetowej http://sklep.rehafund.pl/materace-przeciwodlezynowe-piankowe dostaniesz tanie materace przeciwodleżynowe.

Autor:  ArturBubnowicz [ 8 lut 2017, o 08:45 ]
Tytuł:  Co się przydaje w opiece nad osobą leżącą

przydają się podnośniki medyczne, szczególnie jeśli chodzi o opiekę nad tęższą osobą. Wtedy naprawdę taki dźwig bardzo pomaga i nie trzeba kombinować jak tu kogoś przemieścić. Poza tym wózek inwalidzki.

Autor:  Hryzantemka [ 8 lut 2017, o 11:18 ]
Tytuł:  Co się przydaje w opiece nad osobą leżącą

dla nas ważny był koncentrator tlenu, braliśmy go stąd http://sklep.rehafund.pl/koncentratory-tlenu. to już taki bardzo profesjonalny, potrzebny sprzęt. Wydaje się rzeczywiście sporo, ale zawsze można zaoszczędzić, przed kupnem wystarczy przeszukać rózne sklepy i popytać ludzi.;)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/