Forum prospołeczne
http://www.protech-micro.pl/

Poszukuję wkładów do filtrów
http://www.protech-micro.pl/forum12/topic304.html
Strona 1 z 1

Autor:  szatanserduszko [ 24 sty 2017, o 04:13 ]
Tytuł:  Poszukuję wkładów do filtrów

Cześć. Zależy mi na dobrych i w miarę tanich wkładach do filtrów. Ktoś wie, gdzie mogę poszukać? Może macie jakąś sprawdzoną stronę lub sklep? Chętnie skorzystam :)

Autor:  goku [ 24 sty 2017, o 06:24 ]
Tytuł:  Poszukuję wkładów do filtrów

Jakość wkładów filtrowych jest bardzo ważna, więc lepiej nie patrzeć aż tak bardzo na cenę. No bo wiadomo, kupi się coś tańszego, a potem okaże się, że to bubel. Myślę, że można polecić spokojnie stronkę Filtry BB. Tam są dobre egzemplarze i naprawdę sporo ludzi tam kupuje.

Autor:  bulma [ 24 sty 2017, o 08:10 ]
Tytuł:  Poszukuję wkładów do filtrów

O tak, to jest świetna strona. Warto sobie popatrzeć na przykład tutaj: http://www.filtrybb.pl/32-wklady. Tam są takie filtry do dzbanków, o jakie chyba chodzi. No, fajnie mieć taki w domu (sama mam, mimo dobrze filtrowanej wody), bo to zawsze dodatkowa ochrona. No i kawa i herbata smaczniejsza z takiej wody. Oni mają tylko modele sprawdzonych producentów, także możesz kupować które Ci pasują. Tylko wiesz, musisz się liczyć z tym, że nie każdy pasuje do każdego dzbanka.

Autor:  szatanserduszko [ 24 sty 2017, o 10:14 ]
Tytuł:  Poszukuję wkładów do filtrów

Dzięki za podesłanie strony, na pewno się przyda. Dzbanek mam, ale potrzebuję standardowych filtrów. Myślę, że tamtejsze się nadadzą. Pozdrawiam wszystkich.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/