Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Nasz mały świat » Na wczasach i w podróży

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Waszym zdaniem na podróż Poznań-Grecja lepiej po prostu polecieć samolotem, czy raczej wynająć auto? Jeśli ktoś ma doświadczenie w takich długich dystansach, to chętnie posłucham dobrych rad. Przy okazji, jeśli ktoś przypadkiem wynajmował samochód w Poznaniu od Borexpo, to też bardzo chętnie posłucham opinii.

Dużo zależy od tego w ile osób się wybierasz na te wakacje i co chcesz robić na miejscu.

Wyjazd planuję z narzeczonym i z moją młodszą siostrą. Młoda jeszcze nigdy nie była za granicą, więc przede wszystkim chcemy jej zapewnić jakieś fajne wakacje. Planujemy na pewno zwiedzić Ateny i kilka innych miast w Grecji. Największe atrakcje w części kontynentalnej kraju, bez większych szaleństw ;)

Jak w 3 osoby zrzuta, to wynajem wyjdzie na pewno taniej znacznie niż loty samolotowe, chyba że traficie jakąś niewiarygodną okazje, a latem o takie trudno… I skoro na miejscu chcecie odwiedzić różne miejsca, zamiast leżeć na plaży, to i tak trzeba by się przemieszczać, prawda? Polecam wynajem samochodu Poznań ma w tym zakresie całkiem szeroką ofertę i dzięki konkurencji łatwo znaleźć firmę z korzystnym cennikiem.

Awatar użytkownika

Ja bym się chyba nie porwał na aż tak długo nie swoim samochodem. No wiecie, codziennie za kółkiem, przez obce państwa? Moim zdaniem męczarnia i stres. Gra nie warta świeczki,

To akurat nie jest większy problem, bo narzeczony kocha jeździć autem (jego stary Ford odmówił posłuszeństwa w zeszłym tygodniu, dlatego chcemy wypożyczać, jak już). No ale bardziej myślę o tym, że mnóstwo czasu zejdzie na dojazd.

Jedźcie autem, brałam dokładnie z tej firmy i zajechałam bez problemów technicznych do Bułgarii ze znajomymi. Znalazłam ich, bo kiedy było mi 2 lata temu potrzebne auto zastępcze Poznań okazał się miejscem, gdzie wygrywali cenowo. W następnym roku wynajęłam na podróż. Po drodze jest mnóstwo pięknych miejsc, a skoro twoja siostra debiutuje jako podróżniczka, to chyba tym lepiej pokazać jej więcej niż jeden kraj. Jeśli oboje macie prawko to już w ogóle. Możesz go co jakiś czas zmieniać i się nie przemęczy. Po drodze polecam zwiedzić Wiedeń, moim zdaniem najpiękniejsza europejska stolica.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Indeks witryny » Nasz mały świat » Na wczasach i w podróży