Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Nasz mały świat » Na wczasach i w podróży

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Czy ktoś był na Krecie i poleca lub odradza? Chodzi o wyjazd dla dwóch osób na wycieczkę w czasie tegorocznego urlopu. To dobre miejsce? Ja lubię plażować, także liczy się dla mnie dobra pogoda, ciepły piasek, czyste morze itp, a mój narzeczony przede wszystkim stawia na zwiedzanie ciekawych miejsc, bo jest po historii. I jeszcze powiązane pytanie, czy może ktoś zna stronę z konkretnymi ofertami do tej destynacji?

Awatar użytkownika

Uwielbiam Kretę! Zjeździłem już pół świata, ale drugiego takiego miejsca nie ma nigdzie. Zakochałem się w tej wyspie od pierwszej chwili i wróciłem tam już 4 razy, czasem sam, czasem z przyjaciółmi. Po pierwsze, urzeka mnie nieodmienni historia tej wyspy i jej mitycznych władców. Labirynt, minotaur – mnie to wszystko od dziecka fascynowało i chociaż po antyku zostały ruiny, to i tak czuję, że chodzę po śladach herosów. Wybieram się również w 2016 na Kretę, więc może nawet gdzieś na siebie wpadniemy w tłumie, nigdy nie wiadomo. Jedź tam koniecznie!

To ja mogę z kolei podać odpowiedź na drugie pytanie. Jak ja szukałam ofert na Kretę, to skorzystałam z prestigetravel.pl/lato.html. Ofert na nadchodzące wakacje jest bardzo dużo, więc na pewno znajdziesz coś, co będzie odpowiadało wam obojgu.

Awatar użytkownika

Kreta i w ogóle cała Grecja to super pomysł, skoro macie takie różne oczekiwania wobec wakacji. Gwarantuje, że pozwiedzacie ciekawe miejsca, ale też poodpoczywacie na takich pięknych plażach, że już nigdy nie wrócicie nad Bałtyk ;)

Nie przesadzałabym z tym niewracaniem nigdy, jak kolega powyżej zasugerował, ale faktycznie Kreta ma swój urok i potem trudno się cieszyć „zwykłym” wyjazdem nad polskie morze. Na pewno warto spróbować, bo to piękna wyspa i każdy się na niej relaksuje tak jak lubi.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Nasz mały świat » Na wczasach i w podróży