Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Nasz mały świat » Na wczasach i w podróży

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć. Założyłem rodzinę sześć lat temu, a dopiero teraz mamy okazję wyjechać gdzieś razem na urlop. Zazwyczaj miałem dużo pracy, i miałem urlop wtedy, gdy żona pracowała i odwrotnie. Teraz zdaje się, że pierwszy raz zgramy się czasowo i finansowo. Gdzie pojechać na pierwszy ogień? Jesteśmy bardzo zestresowani więc każda forma rozrywki jest na plus.

Awatar użytkownika

Jeśli jesteście przemęczeni pracą, wybierzcie jakieś spokojne miejsce, a na drugą część urlopu jedźcie się gdzieś wyszaleć. Pamiętajcie jednak o umiarze, bo macie sześcioletnie dziecko – jak mniemam.

Awatar użytkownika

Jeśli chodzi o wakacje Brzezina - Agroturystyka Żnin Wielkopolska jest świetnym miejscem do odpoczynku. Tam bowiem znajduje się osada agroturystyczna: brzezina-agroturystyka.pl/ . Naprawdę świetne miejsce, żeby nabrać energii, uspokoić się. Tam doświadczysz tego, czego Ci tak bardzo brakowało gdy byłeś pochłonięty pracą.

Awatar użytkownika

Też myślę, że wynajęcie domku letniskowego to pierwsza rzecz, którą zapracowany człowiek powinien zrobić podczas urlopu. Nie wiem, ile macie czasu na ten odpoczynek ale możecie spędzić załóżmy cztery dni w takim zacisznym miejscu, a później wyjechać za granicę na tyle samo dni. Ja jak wyjeżdżam na wakacje to staram się właśnie odwiedzić kilka miejsc.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Nasz mały świat » Na wczasach i w podróży