Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Nasz mały świat » Na wczasach i w podróży

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Cześć wszystkim! Planuję właśnie spływ kajakowy i chciałam was prosić o polecenie jakichś tras. Na terenie Polski oczywiście. Jestem średniozaawansowana, mieszkam na co dzień w Poznaniu, ale w Wielkopolsce już pływałam (Dolina Warty). Myślałam o trasach bardziej na wschodzie. Aha, miałabym płynąć z narzeczonym, który dopiero niedawno zaczął przygodę z kajakarstwem, stąd prośba o polecanie raczej łagodnych tras (najlepiej widokowych). Z góry dzięki!

Awatar użytkownika

Łeee fajnie masz, że udało ci się zarazić „bakcylem spływowym” narzeczonego, ja nad swoim TŻ-em dalej pracuję, a to już 5 rok razem ;P co do fajniejszych tras na wschodzie Polski to sama mam ogromny sentyment do Pilicy, bo na niej zaczynałam przygodę z kajakarstwem. Mogę też polecić świetnego organizatora spływów, to jego strona: splywanie.pl/. Naprawdę profesjonaliści. A w waszym przypadku nie rzucałabym się na trudniejsze trasy na razie, na nie przyjdzie jeszcze czas :) Bawcie się dobrze i uważać tam na siebie! :)

Oj, uprzedziłaś mnie z drugim pytaniem o organizatora, dziękuję ślicznie!!! :) Można u nich tanio wypożyczyć sprzęt? Ja swój mam, ale narzeczony jeszcze nie, chciałby się najpierw przekonać, czy w ogóle go to wciągnie.

Awatar użytkownika

Jasne, wszystko tam załatwisz. Przy okazji podrzucam jeszcze linka, byś poczytała o trasach na Pilicy: splywanie.pl/rzeki/pilica.html. Przepłynięcie całego odcinka trwa ok. 10 dni, ale na pierwszy raz z nowicjuszem najlepiej przeznaczyć weekend i odpowiednią część całego odcinka. Jeszcze co do sprzętu, to wcześniej miałam cały sprzęt, również namiot itd. wypożyczony, potem dopiero kupiłam własny.

Awatar użytkownika

Dużo ludzi wypożycza sprzęt, bo nie każdy ma gdzie go składować przecież. Same kajaki zajmują mnóstwo miejsca u mnie w garażu. Także byłoby słabo, gdyby nie mieli w ofercie wypożyczalni ;P

Awatar użytkownika

Racja. Sama mieszkałam przez większość życia w bloku. Garaż mam dopiero teraz, więc wreszcie własny kajak mogłam kupić. Kamizelki wypożyczam :)

Dzięki ludzie za odzew. Też myślałam raczej o dwu do max kilkudniowej wyprawie, ponad tydzień to byłoby dla niego chyba za dużo na pierwszy raz (chociaż kto wie, snowboardu nauczył się w jeden dzień, a ja dalej jeżdże aby tak, że nikomu na stoku krzywdy nie zrobię). To, mam nadzieję, do zobaczenia na wodzie! ;)

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Nasz mały świat » Na wczasach i w podróży