Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Nasz mały świat » Na wczasach i w podróży

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dzień dobry, sprawa wygląda tak:otwieramy z koleżanką taką klubodzieciarnię z dwiema salami, jedna dla maluszków, druga dla starszych na zajęcia i nie tylko. Potrzebujemy książek w każdej ilości na różne tematy: naukowe, faktu, piękna, podróżnicze itd. Chcemy kupić jaknajtaniej, chętnie tez bierzemy z okolicy używane, których ktoś już nie chce a są w dobrym stanie. Gdzie w internecie albo na miejscu najlepiej kupować? Wrocław

Awatar użytkownika

Świetny pomysł, przydałaby się jeszcze jedna taka klubodzieciarnia, bo powiem szczerze, że dla maluszków jest sporo miejsc, ale dla starszych zostają tylko biblioteki publiczne. A tak, fajnie by było jakby miały swoje miejsca kiedy matki się umawiają na ploty. Na pewno będę wpadać i mam kilka książek, które mogę podwieźć

Awatar użytkownika

Wow rewelacja, dzięki,będziemy bardzo wdzięczne! A tak poza tym to ktoś wie, gdzie mogę dostać fajne książki podróżnicze dla dzieci? Szukam i szukam ale wszystko takie drogie, a przeciez przy takich ilościach jakie potrzebujemy to w życiu się nie wypłacimy kupując w siecioówkach.

Ostatnio edytowano 19 paź 2016, o 08:24 przez aquarella40, łącznie edytowano 1 raz

Awatar użytkownika

Słusznie, rynek wydawniczy strasznie mocno poszedł do góry. Wydaje mi się, że to, że ludzie nie czytają to jakaś sciema :) Ja mam księgarnię, nazywa się triptelnik, ceny nie z kosmosu, fajna miejscówka.

Awatar użytkownika

Mają tam ciekawe książki dla dzieci? Chodzi o to,żeby chciały to czytać i przychodzić z matkami.

Awatar użytkownika

Ja tam kupuję, bo moim zdaniem mają tam najlepsze książki podróżnicze. Coś innego niż tylko typowe przewodniki, ale też naprawdę ciekawe reportaże, poradniki, książki dla dzieci. Ja bym na twoim miejscu już był na ich stronie i ładował do koszyka

Awatar użytkownika

W takim razie przekażę wspólniczce, myślę, że jej się spodoba.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Nasz mały świat » Na wczasach i w podróży