Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Technika nie jest nam obca » W świecie maszyn

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam wszystkich. Posiadam Citroena. Niestety naczytałem się to i owo o tych wszystkich wynalazkach, że trzeba naprawiać póki jest czas, bo inaczej można Fortune wydać, że chciałbym sprawdzić czy u mnie jest wszystko ok. nie chciałbym wydawać pieniędzy na stare auto, tylko dlatego, że ma technologiczny wynalazek w postaci belki skrętnej. Czy wiecie coś na ten temat?

Witaj. No z doświadczenia ci powiem, że takie usterki są w zasadzie bezobjawowe i trudno jest, aby zwyczajny kierowca mógłby je wyhaczyć. Najlepiej jechać do jakiegoś dobrego serwisu, gdzie serwisowane są auta francuskie, bo tylko takie mają to udogodnienie belkowe i sprawdzić czy klasyfikujesz się do wymiany łożysk, czy jednak do całej wymiany. Powodzenia.

Awatar użytkownika

Siemka. Ja na twoim miejscu całkowicie bym sprzedał auto i kupił nowe. Niech się inni martwią o regenerowanie.

Awatar użytkownika

Hej. Z tego co wiem, to takie coś oferuje dobra firma serwisowa, chodzi o regenerowanie belki skrętnej w Poznaniu ją można znaleźć. Jeśli masz dobry układ, to pewnie zakończy się na wymianie łożysk. A jeśli wybierac między wymianą a regeneracją belki, to lepiej to drugie.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Technika nie jest nam obca » W świecie maszyn