Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Technika nie jest nam obca » Spojrzenie na komputery i internet

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Witam. Potrzebuję namiarów na sprawdzoną firmę wykonującą audyty bezpieczeństwa baz komputerowych. Proszę o polecenie dobrej firmy bo nie zależy mi na samym papierku że jest okej, ale także na profesjonalnym doradztwie co mogę poprawić i zmienić żeby przechowywane dane w firmie były bardziej bezpieczne.

Jeżeli szukasz dobrej firmy do audytów bezpieczeństwa to uważam że warto zainteresować się tym: https://www.lizard.pl/procedury-dokumentacje-polityki-bezpieczenstwa. Pracując na danych osobowych klientów trzeba się liczyć z odpowiedzialnością a bez odpowiednich procedur wykonawczych i sprawdzenia bezpieczeństwa wszystkie informacje są narażone na wyciek. Niekoniecznie trzeba być celem ataku, można zupełnie przypadkiem zianfekować systemy, albo popełnic zwykły ludzki bład i zaczynają się schody. Audyty wykonują starannie i z dużą dbałością o wszystkie szczegóły. Masz także rozpisany czas wykonania poszczegółnych kroków wiec idzie przewidzieć ile cały proces zajmie, pzdr.

Awatar użytkownika

Cześć, pisałeś o przypadkowym zainfekowaniu systemów co niestety miało miejsce w moim biurze. Część danych musiała zostać usunieta bo nie dało się ich odzyskać a do back upów nie przywiazaywalam nigdy uwagi bo co niby mogłoby się stać... Stało się i chciałabym wiedzieć jak się zabezpieczyć żeby w przyszłości uniknąć podobnych problemów.

Wiesz co, poczytaj o StoreGrid, bardzo dobrym i bezpiecznym systemie backupowym - https://www.lizard.pl/rozwiazanie-backuponline365pl. Sam korzystam i wbrew pozorom przydaje się często. Wirusy czy awarie dysków zdarzają się rzadko ale błędy ludzkie o wiele czesciej. W kazdej chwili mozna szybko odczytać kopię zapasowa wiec nie ma opcji zebys utraciła jakiekolwiek dane. Pozdrawiam!

Awatar użytkownika

Dziękuję, czytałam miedzy innymi o StoreGrid. Wiele osób korzysta i bardzo sobie chwali także dzięki za namiary na firme która wdraża ten system.

Nie ma za co, cieszę się że mogłem ci pomóc.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Technika nie jest nam obca » Spojrzenie na komputery i internet