Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Technika nie jest nam obca » Spojrzenie na komputery i internet

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość

Witajcie, poszukuje adresu apteki internetowej Gemini, która prowadzi także sklep stacjonarny w Toruniu. Chciałabym się dowiedzieć czy może tam także znajduje się tak duży wybór produktów jak w sklepie online. Ktoś wie może gdzie to jest? Dziękuje za odpowiedzi!

Witaj, apteka ma swoją siedzibę na ulicy Królowej Jadwigi 9. Często do niego zaglądam i wydaje mi się, że większość produktów także jest dostępna w sklepie stacjonarnym. Czasem jednak zamawiam niektóre produkty przez internet jak są jakieś fajne promocje.

Cześć, tak jak wspomniała moja poprzedniczka mieści się na Królowej Jadwigi. Co do asortymentu apteki Gemini to większy na pewno ma apteka internetowa Toruń jednak posiada bardzo duży sklep stacjonarny, więc większość produktów i tak tam znajdziesz.

Dziękuje Wam ślicznie za odpowiedzi. Na pewno pójdę sprawdzić jak to dokładnie wygląda. A czy znacie jeszcze godziny otwarcia? Czy może w niedziele także mają czynne?

Z tego co wiem w niedziele także jest otwarte. Kiedyś robiłam zakupy w ten dzień, więc o ile nic się nie zmieniło to powinno być.

Dokładne godziny otwarcia znajdziesz na stronie internetowej: http://aptekigemini.pl/apteki/kujawsko-pomorskie,torun,25, gdzie jak widać mają otwarte codziennie od godziny 8, z wyjątkiem soboty i niedzieli bo od godziny 9. Ogólnie to jest wielka sieć aptek rozmieszczonych w całej Polsce i w sumie asortyment nie różni się bardzo od tego co oferuje apteka internetowa Toruń akurat ma ją bardzo dobrze wyposażoną i jeszcze nigdy nie spotkałam się z sytuacją, żeby nie było czegoś co potrzebowałam.

Zgodzę się moją poprzedniczką co do asortymentu apteki Gemini. Często upatruje sobie jakieś kosmetyki w Internecie a następnie kupuje normalnie w sklepie stacjonarnym i zawsze wszystko jest dostępne.

Awatar użytkownika

Hej, robię tam bardzo często zakupy z żoną, i faktycznie mają bardzo duży asortyment, także w sklepie stacjonarnym – leki, kosmetyki, a nawet zdrową żywność, którą czasem także kupujemy.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Indeks witryny » Technika nie jest nam obca » Spojrzenie na komputery i internet