Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Technika nie jest nam obca » Spojrzenie na komputery i internet

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Interesuje się pszczelarstwem. Na razie tylko w teorii. Dostałam książkę na ten temat i powoli zaczynam myśleć o zakładaniu swojej własnej hodowli. Dla mnie byłaby to pierwsza własna działalność gospodarcza, więc traktuję sprawę bardzo poważnie. Na razie pszczoły wydają mi się po prostu bardzo ciekawymi pszczołami i ich życie mnie fascynuję, ale nie wiem jak w praktyce kupować je, trzymać i w ogóle. Pomyślałam, że może ktoś zna internetowy portal dla hodowców pszczół? Najlepiej, żeby był przy okazji zrozumiały też dla amatorów takich jak ja! Z góry dziękuję za każdą pomoc!

Kobiet pszczelarzy nie ma za dużo, miło, że jednak ktoś płci żeńskiej zaczyna się tym jeszcze interesować. Trzymam za ciebie kciuki i mam nadzieję, że znajdziesz odpowiednie dla ciebie źródła informacji. Niestety sama nie mam pomysłu co ci doradzić.

Awatar użytkownika

Jako pszczelarz z wieloletnim doświadczeniem (rodzice mieli pasiekę i od małego brzdąca pomagam przy pszczołach) mogę szczerze polecić to forum pszczeliazyl.pl/forum/. Założył je człowiek z prawdziwą pasją i ma ogromny potencjał.

To prawda, jeśli chodzi o internetowy portal, to kolega wskazał najlepszą możliwoą opcję. Ja stamtad dowiedziałem się bardzo dużo o pszczelarstwie i wciaż poszerzam z innymi użytkownikami wiedzę o bartnictwie.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Technika nie jest nam obca » Spojrzenie na komputery i internet