Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Ówcześnie ludzie stawiają na design w mieszkaniach. Wystarczy zobaczyć przeróżne magazyny dekoratorskie, a tam znajdziemy co niemiara propozycji na ozdobienie ścian. Sama z tego skorzystałam kiedy bardzo chciałam przyozdobić naszą sypialnię. W końcu w necie udało mi się trafić na pewien sklep internetowy, w którym odnalazłam ładny obraz do sypialni. To było to czego chciałam. Od razu kupiłam. Powiem, że obraz w realu prezentował się jeszcze piękniej niż na fotce. Zawiesiłam go w honorowym miejscu w sypialni. Muszę przyznać, że jestem szczęśliwa. Taka mała rzecz, a tyle sprawiła radości. Możliwe, że niebawem jeszcze zamówię sobie lustro. : )

Wiele osób decyduje się na rozmaite ozdoby swoich ścian. Dawno temu pozostawione je gołe. Gdzieniegdzie jedynie znalazł się jakiś obrazek czy też coś w tym stylu. Ja sobie poprzysięgłam, że jeśli będę miała swoje gniazdko to bez wątpienia ozdobię je ładnie. I tak uczyniłam. Jakiś czas temu ozdobiłam ściany w swoim salonie i sypialni. Na ten moment myślę co mogę dać do przedpokoju. Poszukiwałam długo pomysłu, aż pewnego dnia w gazecie do domów znalazłam oryginalne lustro srebrne. Od razu zakupiłam je. Przyznam się, że w tej chwili mój korytarz prezentuje się super. Coś bombowego. ; )

Jest bez liku ciekawych sposobów na dekorację ścian. W moim przypadku sprawdziły się ekstra lustra nowoczesne. Kocham lustra, więc w mojej chacie nie mogło takiego zabraknąć. Mam bardzo przestronne pokoje i uznałam, że na półpiętrze zawiesiłabym lustro. Dla niektórych osób to może się wydawać zbyt szałowe, ale dla mnie na pewno nie. Na dodatek u mnie jeszcze na ścianach znajdują się rozmaite płaskorzeźby. Jestem zwolenniczką rzeźby, tak więc w tej sprawie jakoś długo nie musiałam się zastanawiać. Od dawna sądziłam, że stylowo udekorowany dom przyciąga. Moi przyjaciele co trochę zachwycają się moim mieszkaniem. Dużo znajomych mi zazdrości tych dekoracji. : D

Lustra są ok, jeżeli jest się należycie ładnym :-P A przechodząc do konkretów, w moim domku od jakiegoś czasu wisi designerskie lustro ozdobne i wybitnie ono wszystkim się podoba. A zwłaszcza wielebnej żonie, która permanentnie przed nim wystaje i uskutecznia jakieś chorobliwe grymasy mimiczne :D Wiecie, białogłowy… Gdyby to ode mnie zależało, kupilibyśmy najprawdopodobniej solidną wkrętarkę, ale nie ulega wątpliwości, kto tytułuje się głową rodziny :>

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim