Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Hej chcę ,a właściwie to muszę kupić spowalniacz Blum. Słyszałem ,a właściwie to czytałem w internecie coś na temat tego sklepu internetowego: https://www.ksieciunio.pl/Akcesoria-BLUM-c91. Moja prośba jest o wasza opinię na temat tego sklepu i ,tych prowadnic ,które dostępne sa na stronie producenta.

Awatar użytkownika

Ja polecam ten sklep ,tych prowadnic ,akurat dokładnie nie miałem ,ale sklep jest w porządku.

Awatar użytkownika

Witajcie może ktoś coś jeszcze i bardziej szczegołowo mógłby napisać na temat tego sklepu internetowego byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam Serdecznie.

Ja mogę polecic ten sklep ponieważ wiem ,że mąż tam kupuje ,ale co do szczegółow to ,raczej nic wielkiego nie mogę ci napisać. Wiem po prostu ,że produkty są dobrej jakości i mąz ilekroć coś potrzebuje to tam kupuje i nigdy nie było problemów.

Awatar użytkownika

Mimo wszystko dziękuje wszystkim ,co do tej pory coś napisali ,ale bardzo ,ale to bardzo prosze jeśli ktoś może cos bardziej szcegółowgo napisać to piszcie bo mi zależy ,a nie chce kupować tak zwanego kota w worku.

Awatar użytkownika

Witaj ja myślę ,że mogę ci pomóc w tej sprawie. Ten sklep jest dobry przez to pisząc mam na myśli ,że ilekroć robię tam zakupy wszystko przychodzi kompletne nowe, dobrze opkaowane. Nigdy nie miałem problemu z żadną transakcją w tym sklepie. Także gorąco, goąvo polecam jeśli chopdzi o taki aspekt. Mają bardzo szeroki asortyment w porównaniu do konkurencji ,ale warto też podkreslić ,że nie jest to bardzo znany sklep ( tylko wybrani o nim wiedzą ,a szkoda) w każdym razie ci co wiedza z pewnością nie żałują. Sklep nazywa sie z tego co pamiętam Księciunio. Mają tam głównie akcesorie meblowe, elektryke, oświetlenia ,a zwłaszcza oświetlenia led oraz zasilacze, stoły nogi meblowe i tego tupu rzeczy no i dużo duż więcej. Wejdz na ich stronę to sam się przekonasz. Pozdrawiam !!!!!!!

Awatar użytkownika

Hej aj ci mogę powiedzieć co nieco na temat ,tych spowalniaczy Blum. To znaczy jest to spowalniacz ,który powoduje ciche i dyskretne zamykanie drzwi co jest ważne. Sądze ,że tak jak większości ludzi tobie też przeszkadza głośny, piszczący czy to zawias ,czy właśnie spowalniacz. Dopasowuje on również siłę i prędkość zamykanych dzrzwi.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim