Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Jako młoda mama chciałam zapytać, bo może i ktoś jeszcze skorzysta z takij porady, czy jak kupujecie zestawy produktów dla swoich dzieci to staracie kupować wszystkie elementy od jednego producenta, czy raczej kupujecie to co Wam do ręki wpadnie. Ja staram się jakoś w tej kwestii unormować, ale nie wiem, na który system się zdecydować?

Awatar użytkownika

No ja co prawda i mamą i do tego jeszcz młodą nie jestem, ale miałem okazję i to całkiem niedawno przechodzić przez podobne dylematy, które okazało się bardzo szybko rozwiązaliśmy. Wszystko przez fakt, że wraz z żoną nie mieliśmy po prostu czasu na ciągłe szukanie i sprawdzanie nowych rozwiązań. Wybraliśmy jednego producenta, oczywiście rekomendowanego przez innych rodziców i tego się już trzymaliśmy...

No to jest całkiem rozsądne rozwiązanie i zdecydownie tańsze w ogólnym rozrachunku. Wszystko przez to, że nie kupujesz kota w worku, jak to często bywa i masz już sprawdzony system. Nie trzeba produktu zmieniać, bo dziecko nagle się rozmyśli. Trudno przecież przekonać dziecko do zmiany swoich upodobań.

Awatar użytkownika

Hehe, no właśnie ja właśnie z tego powodu, chciałam ten proces jak najszybciej preprowadzić, żeby później takie problemy nie wystąpiły.

Słuchaj zwykłe są dwie, góra trzy firmy, które warto polecić ze względu na jakość produktów i ich ilość. Ja na przykład używam wyrobów tej firmy https://www.aptekagemini.pl/manufacturer/tommee-tippee i jestem z nich maksymalnie zadowolona, a właściwie to nie ja tylko moje dziecko. Szczególnie fajne są gryzaki, które mój mały uwielbia, zwłaszcza teraz jak zaczyna ząbkować.

Awatar użytkownika

Fajnie, że można takie duże zestawy asortymentowe kupić. Ja też jestem zwolennikiem trzymania się jednej linii produktowej tak jak to apteka Gemini przedstwaia. Można łatwo znaleźć to czego się szuka, a w przypadku nowych rzeczy i często i nazw takie szukanie po omacku mogłoby być czasochłonne.

No wiesz, to akurat zależy od talentów szukającego, bo ja na przykład jak mi żona zleciła znaleźć mleko enfamil 4, mimo że robiłem to po raz pierwszy to uporałem się z zadaniem bardzoi szybko :)))

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim