Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Kochani, tragedia! Jeszcze chwilę temu z radością popijałam sobie czerwone wino, a teraz z przerażeniem patrzę na plamę, która przez moją niezdarność powstała na dywanie. I nawet nie szkoda mi trunku, tylko właśnie dywanu, bo w naszej rodzinie jest on od lat. Czy znacie jakąś dobrą firmę, która na pewno usunie to zabrudzenie?

To rzeczywiście kiepsko. Plamy z czerwonego wina są wyjątkowo trudne do usunięcia. Na początku spróbuj kilku domowych sposobów, może chociaż trochę złagodzisz efekt. ;) A później na spokojnie szukaj jakiejś specjalistycznej pralni.

Chętnie bym to zrobiła, uwierz. Boję się jednak, że coś uszkodzę. To jednak delikatny materiał, naprawdę.

Awatar użytkownika

W takiej sytuacji polecam zapoznanie się z usługami tej firmy: http://taniepranie.waw.pl/oferta/pranie-dywanow-warszawa/. Może jeśli chodzi o pranie dywanów Warszawa oferuje naprawdę duży wybór usług, ale oni są szczególnie godni zaufania. Delikatność, skuteczność i ekspresowe tempo. A poznałem ich właśnie przez podobne wydarzenie, czyli szklankę soku lądującą na podłodze. :) Plamę usunęli, a dywan wygląda jak nowy.

Witajcie. Dla mnie taniepranie.waw.pl to absolutny pewniak. Już od pewnego czasu zlecam im czyszczenie i pranie wszystkich domowych dywanów. Kiedyś spróbowałam pewnego środka czyszczącego i nie wyszło to wykładzinie na dobre. Od tego czasu już się w to nie bawię. ;) Aaa, no i mają najniższe ceny prania dywanów w Warszawie, a dla stałych klientów zawsze znajdą się jakieś zniżki. :)

Kochani, dziękuję! Akurat Targówek, a więc moja lokalizacja. Może uda mi się to wszystko ogarnąć szybciej, niż myślałam. Jeszcze raz dzięki. Wszystkiego dobrego! I trzymajcie kciuki!

Nie ma sprawy. A o dywan się nie martw, na pewno znajdą jakiś sposób na to, aby przywrócić mu dawny wygląd. Po starannym czyszczeniu może nawet wyglądać, jak gdyby dopiero co ze sklepu przyjechał. :)

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim