Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Cześć wam, kto zna dobrą i niedrogą firmę projektującą zabudowy stoisk targowych w Poznaniu? Zależy mi na współpracy z doświadczonymi i sprawdzonymi ludźmi bo wiadomo że targi to bar-dzo ważna rzecz :).

Awatar użytkownika

Szczerze to się nie zgodze z Tobą bo nie uważam żeby targi były jakoś szczególnie ważne. Dziś nie jezdze w ogóle, zajmuje sie swoimi kientami i kolejnych pozyskuje na inne sposoby. Kiedyś byłem kilka razy na branżowych imprezach ale zdecydowanie za duzo tam konkurencji i liczy się w zasadzie tylko stoisko i sposób w jaki sie reklamujesz. Na jakość produktu czy uslugi nikt nie zwraca uwagi.

Awatar użytkownika

Nie wiem co kolegę tak dziwi bo już chyba w poprzednim wieku zauważono że najważniejsze jest przyciągnięcie klienta odpowiednią reklamą a jakość produktu jest ważna ale w dalszej kolejności. A jeśli koleżankę interesuje profesjonalna zabudowa stoisk targowych Poznań ma bardzo dobrą firmę którą nazywa się VERSUS. Polecam się zainteresować bo obecnie mają najatrakcyj-niejszą ofertę, możliwości dostosowania stoiska w zasadzie nieograniczona. Pozdrawiam.

Podpisuję się pod wypowiedzią bo versus-targi.pl bardzo pozytywnie mnie zaskoczył juz kilka lat temu kiedy pierwszy raz zdecydowaliśmy na wspolpracę. To co odróznia ich od pozostałych firm to pełen profesjonalizm na kazdym etapie tworzenia stoiska, bardzo dobry kontakt no i cena, pzdr.

Awatar użytkownika

Dobrze o tym wiem że najpierw każdy patrzy na opakowanie a potem co jest w środku, ale z dru-giej strony czy nie wydaje się wam to trochę bez sensu? Przecież takie podejście do biznesu nisz-czy i degraduje jakość wszystkiego co można kupić.

Awatar użytkownika

Nie nam to oceniać, wiele rzeczy jest bez sensu ale nie mamy na nie wpływu. Od zawsze życie człowieka zależało od jego umiejetnosci dostosowawczych. Albo się przystosujesz albo zginiesz, takie jest prawo natury i niestety dotyczy ono wszystkich i wszystkiego. Każdy ma swoje przemy-ślenia odnośnie rzeczywistości ale zastanów się czy warto aż tak sie wczuwać.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim