Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Problem związany z potencją niestety mnie dopadł i to bardzo poważnie. Do tej pory jakoś sobie radziliśmy w łóżku, trzeba było troszkę więcej czasu, ale nawet się do tego przyzwyczaiłem. Od pewnego czaus jest już jednak tragedia i zaczynam się zastanawiać nad tymi suplementami dostępnymi bez recepty. Istnieją jakieś naprawdę skuteczne czy pozostaje mi tylko wizyta u lekarza z tym problemem? Sam już nie wiem co ja mam robić :/

Awatar użytkownika

wiesz, musisz brać poprawkę na to, że spora część suplementów na potencję na rynku niestety tworzona jest przez bajkopisarzy, którzy ładnie opakowują w słowa swój produkt, a potem jest wielkie rozczarowanie, że efekt jest marny. Na pewno nie ma co liczyć na wielkie fajerwerki, ale jak dobrze poszukasz to może ;) Ja bym chyba jednak poszedł do lekarza, dla wielu pewnie to wstydliwe, ale chodzi o ważną sprawę.

Awatar użytkownika

A byłeś już na tej stronce http://potency-pills-rank.pl/najlepsze-srodki-na-potencje/? Jak nie to polecam sobie tam zajrzeć bo ja wybrałem dla siebie jeden suplement i regularnie z niego korzystam, naprawdę jestem zadowolony. Środki na potencję bez recepty, szczególnie te naturalne, trochę wolno działają i trzeba się przyzwyczaić do brania przed stosunkiem, czasem nawet dość długo przed, ale ogólnie i tak warto.

Awatar użytkownika

Ja radzę tylko nie szukać produktów z wydziwowanym składem, przede wszystkim żeń-szeń, możesz do tego jakieś witaminy brać i powinno być lepiej. Matka natura najlepiej wie jak nam, facetom, pomagać ;)

Awatar użytkownika

Widziałem stronę potency-pills-rank.pl, ale właśnie nie miałem pojęcia czy można jej zaufać, teraz rozwialiście moje wątpliwości.

Awatar użytkownika

Naprawdę bardzo dobrze przyjrzyj się temu co oferuje rynek i dowiedz się jak najwięcej, gdyż te suplementy do tanich niestety nie należą i nie każdy może okazać się skuteczny.

Awatar użytkownika

Ja na pewno odradzam maści, one w ogóle nie są skuteczne, jeśli już to tylko właśnie jakieś tabletki, które koniecznie trzeba brać zgodnie z zaleceniami producenta, wtedy będzie OK.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim