Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Kochani! Przeprowadzamy się wraz z mężem do nowego mieszkania i mamy trochę rzeczy do przewiezienia. Wiadomo, meble, telewizor, trochę innych sprzętów i pudeł. Powiedziałam, żeby mąż może rozejrzał się za jakimś dostawczakiem, by go wynająć, a on do mnie, tak jak zawsze gdy chce mnie wkurzyć „oj głupiutka kaczuszko, przecież to trzeba mieć kategorię odpowiednią”. Nie dość, że się wkurzyłam, to jeszcze zasiał ziarno niepewności w mojej głowie, bo pamiętam, że mój tata na czymś takim jeździł i nie miał nic ponad kategorię B. Coś się zmieniło? Jak to jest?

Awatar użytkownika

Twój małżonek jest albo niedoinformowany, albo boi się jeździć tak dużym samochodem. Do 3 ton spokojnie może jeździć z kategorią potrzebną na osobówkę, więc to wydumany z jego strony problem :)

Awatar użytkownika

Prwada! Sam też wynajmowałem pojazd dostawczy i nie wymagali ode mnie żadnego dodatkowego uprawnienia (choć ja sam je posiadam jeszcze ze starych czasów). Nie powiem, wtedy mnie to trochę zdziwiło, no ale takie przepisy :) Więc śmiało i bez problemu możecie wynając dostawczy pojazd.

Aha… no to mam szczura jednego… A wiecie może, gdzie najlepiej by było wypożyczyć taki samochód? Chodzi o to, by był jak najbardziej pakowne. Nie zależy nam na jakichś dodatkowych akcesoriach, ani nic. Po prostu żeby dało się w niego jak najwięcej pomieścic.

Awatar użytkownika

Sprawdź sobie wynajem pojazdów od Rent Kraków. Do dobra nasza Krakowska firma, która od lat istnieje na rynku. Oni tam chyba i renówki duże mają, Peugeoty, no to już do wyboru. Ale najpakowniejszy chyba będzie Fiat Ducato.

Dobra, to już sobie tam sprawdziwmy :) Super panowie, dziękuję ślicznie i pozdrawiam!

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim