Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam. Czy nieśmiałość można wyleczyć, albo jakoś sobie z nią radzić? Od kiedy pamiętam unikałem rozmów z innymi, nawet rówieśnikami. Zawsze czułem się skrępowany i nie wiedziałem co mam z sobą zrobić. Nie było to bardzo uciazliwe bo miałem swój świat, ale kiedy przyszło mi układać sobie zycie na poważnie to nagle okazuje sie ze to powaznie mnie ogranicza, co moge z tym zrobić?

Nieśmiałość to nic strasznego, ale nie pokonasz jej jeśli nie poznasz porzyczyny. Być może masz jakis kompleks, albo czegos sie wstydzisz? Mój mąż również miał taki problem, znam go od dziecka i nigdy nie zwracałam na niego szczególnej uwagi, ale w pewnym momencie zmienił się i jakoś tak się stało że jesteśmy razem. Często wspomina mi że bardzo dużą rolę w jego życiu odegrał kompetentny mentor który pomógł mi poradzić sobie z własną osobowością i iść do przodu. Mam nadzieje ze pomogłam.

Awatar użytkownika

Kazdy z nas mierzy sie ze swoimi ułomnościami i problemami, nie ma w tym nic strasznego. Na pewno jest nam dzis o wiele latwiej bo mozemy korzystac z pomocy szkoleniowców, trenerów, mentorów. Tak jest na pewno o wiele szybciej i bezbolesnie :). Jeśli chcesz iśc na jakieś szkolenie to polecam sprawdzić wcześniej czy należy do organizacji ICF Poznań to miasto w którym z pewnością znajdziesz pomocną dłoń, pozdrawiam.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim