Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Chodzi mi po głowie pewien pomysł biznesowy, któy mam nadzieję niedługo uda mi się zrealizować. Opracowałem wraz ze znajomym bardzo dobry środek chemiczny stosowany do utrzymania czystości pomieszczeń. Składu ocywiście nie zdarzdzę, ale i tak musi być on sprawdzony przed dalszymi działaniami. Kto robi tego rodzaju badania.

Awatar użytkownika

Substancje chemiczne są traktowane zarónno w naszym kraju, jak i na całym terenie unii europesjkiej bardzo restrykcyjnie. Nie można tutaj zrobić żadnego obejścia, bo jedna kontrola, może wykończyć przedsiębiorcę, który nie dopilnował formalności.

Awatar użytkownika

A kto jest odpowiedzialny z przygotowanie takiej informacji, wiecie może.

Na początku to potrzeban jest oczywiście informacja, że głónym dokumentem do opracowania jest tak zwana karta charakterystyki. Jej przygotowanie powinna zająć się osoba lub firma, która ma odpowiednie zaplecze i doświadczenie w opracowywaniu takich dokumentów.

To powinna być dobra firma, dlatego polecam tę
properfekt-msds.pl/karta-charakterystyki/, która jest chyba najbardziej doświadczoną w branży. Co do kwestii odpowiedzialności to rzecz jasna producent, jego przedstawiciel albo też importer danego produktu. Przed ostatecznym wykorzystaniem odbiorca powinien dostać odpowiedni dokument.

Mając kartę charakterystyki substancji niebezpiecznej możecie dalej prowadzić swoją działalność. Będziecie mieli wtedy pewność, że wszystkie formalności zostały wypełnione, a Wy będziecie mogli się skupić na właściwej działalności. Tak na marinesie jestem bardzo ciekawa, co to wymyśliliście za produkt, który ma szansę podbić rynek.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim