Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Siema. Słuchajcie mam fioła na punkcie zegarków. Mam ich już kilka modeli w domu, a teraz znalazłem idealny model dla siebie jakiego jeszcze nie mam. Znaczy idealną markę. Dostępna jest ona na tej stronie kraff.pl/29-zegarki-rado i modeli to w sumie jest do wyboru kilka, a ja nie wiem na, który się zdecydować, bo wszystkie są poprostu piękne. Co Wy sądzicie o tych zegarkach? Który byście?

Awatar użytkownika

Po pierwsze to bardzo fajnie, że kupujesz zegarek w sklepie online bo uważam, że to jest świetna opcja. Można znaleźć więcej modeli niż w sklepach standardowych, a i ceny można wyhaczyć o wiele niższe. A jeśli chodzi o Twoje pytanie, to ta marka jest bardzo dobra i sam się czaję na taki już od jakiegoś. Mnie się najbardziej te czarne podobają, chociaż w drugiej kolejności bym ten srebrny brał.

Awatar użytkownika

No ja właśnie też się czaję na ten czarny bo jest taki nietypowy i moim zdaniem się bardzo elegancko prezentuje. Kurczę, ale to trudna decyzja do podjęcia

Awatar użytkownika

Ale jaka tam trudna? Jak CI się podoba to po prostu bierzesz i kupujesz ten który chcesz. Nic trudnego :P

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim