Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Waszym zdaniem lepiej jest kupować ubrania w sklepach stacjonarnych (na przykład w galeriach handlowych) czy przez internet? Znaczy nie wątpię, że każdy już w życiu sobie kupił jakiś ciuch w zwyczajnej sieciówce, ale pewnie każdy przez internet, dlatego chciałam poruszyć temat, żeby zachęcić lub zniechęcić amatorów do zakupów online. Każdy głos w dyskusji się liczy!

Awatar użytkownika

Ja zdecydowanie wolę kupować przez internet. Dajmy na to, że chcę kupić sobie parę męskich spodenek, bo skoro idzie lato, to wiadomo, głupio dalej latać w sztruksach albo jeansach. Mogę pomęczyć się z moją dziewczyną w centrum handlowym, gdzie pewnie ona w końcu kupi sobie z dziesięć innych rzeczy, a ja cokolwiek, żeby w końcu stamtąd iść. No a jak online, to po prostu siadam przed kompem, wchodzę na stronę sklepu, klikam kilka razy i załatwione. Mam takie spodenki, jakie mi się najbardziej podobają. Tylko czekać na kuriera

Awatar użytkownika

Preferuje tradycyjne zakupy. Niby wygodniej, ale jednak ubrania to muszę dotknąć ręką.

Nie zgadzam się z koleżanką powyżej w kwestii dotykania. Akurat jak na stronie są dobrej jakości zdjęcia, to można sobie łatwo wyobrazić, jakito jest materiał. Poza tym, jak coś nie spełni oczekiwać, to w każdym uczciwym portalu internetowym przyjmują zwroty i pokrywają ich koszty. Przecież to jasne, że czasami coś nie pasuje.

Już od kilku lat wszystkie kurtki na jesień i wiosnę dla siebie i swojej rodziny kupuję w sklepach internetowych. Zdarzyło mi się raz odesłać, bo jednak chyba źle zmierzyłam córce obwód w paise i była leko za ciasna – potwierdzam, przesłałam im z powrotem za darmo. Kupuję tak dlatego, że lubię mieć możliwość spokojnego przeglądania oferty, bez tłumu ludzi, którzy się kręcą wokół i robią zamieszanie.

Awatar użytkownika

Czasem kupuję internetowo, czasem zwyczajnie. Ogólnie tak jak pani powyżej wspomniała, najważniejsza jest możliwość spokojnego przeglądania asortymentu. Nikt za tobą nie biega i nie krzyczy w czym mogę pomóc. Ale dla syna to już wolę kupić na miejscu, bo wolę, żeby on to zobaczył na żywo.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim