Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Siemka. Mieszkam za granicą i takie sprawy są tu strasznie drogie, chcę kupić w polsce taniej. Otóz mój chrześniak ma niedługo urodziny. Wiem, że chciałby dostać jakiś samolot do sklejania, ale ja pomyslałam, że kupię mu coś wiecej. Tylko nie bardzo wiem co bo się nie znam. Co jeszcze moze się przydać małemu modelarzowi?

Awatar użytkownika

Ciekawe pytanie, bo z reguły ludzie pytają o konkretne modele. Ja bym powiedział, ze na pewno przydatne mu będą narzędzia do skręcania i sklejania, takiej jak tu: agtom.eu/1083_humbrol. W ten sposób nie tylko kupujesz mu model ale jeszcze umożliwiasz prace na dobrych akcesoriach. Myślę, że na pewno bedzie ci wdzięczny, rodzice chyba też bo nie będzei im zawracał głowy, żeby mu kupić.

To zdecydowanie jedna warta obejrzenia opcja, inna natomiast to porządnie i przeznaczone do tego celu farby. Malowane modele dają jeszcze więcej radości, uczą dokłądności i cierpliwości. Moim zdaniem zestaw dla modelarskiej gwiazdy podwórka :)

Awatar użytkownika

W sumie to wcześnie o tym nie pomyślałam. Kupię więc i model, i narzędzia i farby. Skoro tak bardzo to lubi to nie będę mu robiła połowicznych prezenetów.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim