Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Co sądzicie?

Cześć wszystkim! Czasem ludzie na forum toczą bezsensowne dyskusje o niczym, a ja chciałabym w tym momencie pogadać o czymś ważnym, o czymś potrzebnym. Może zacznę od prostego pytania: czy posiadacie w swoim samchodzie alkomat?

W sumie nigdy nie miałam takiej potrzeby, tak szczerze. Jednak gdy weszłam na stronę kalibrujemy.pl, potem poczytałam w Internecie opinie o alkomatach elektrochemicznych. Dowiedziałam się wówczas, jaką takie niewielkie urządzenie ma moc. Może uratować nam zdrowie, życie. I nie tylko nam, ale również osobom w naszym otoczeniu, innym uczestnikom ruchu drogowego. Jest wiele sytuacji, kiedy nie jesteśmy do końca pewni, czy możemy usiąść za kierownicą, czy jeszcze trochę poczekać.

Awatar użytkownika

Znam tę stronę i polecam alkomaty tegoż producenta, ze względu na wygodę. To przede wszystkim. Cenię te alkomaty, ponieważ nie tylko ja mogę je obsługiwać, ale także moi koledzy zza granicy, czasem im pożyczam alkomat właśnie. Nie jeżdżę samochodem codziennie, więc mogę sobie na to pozwolić.

Awatar użytkownika

O skuteczności, wysokiej skuteczności alkomatów przemawia fakt, że przecież używają ich nawet służby mundurowe, policja „bada” mnie takim samym alkomatem, jaki ja mam w schowku. Koszt alkomatu nie jest duży, zwłaszcza jeśli porównamy tę kwotę z ceną używanego samochodu.

Awatar użytkownika

Alkomaty z sensorem elektrochemicznym sa nie tylko niezbędne w wyposażeniu każdego kierowcy, ale są też bardzo wydajne. Producent zapewnia, że produkt będzie nam służył kilka lat, że wystarczy nawet na 10 000 pomiarów. Zatem alkomat może posłużyć nie tylko nam, ale dzięki niemu możemy zadbać także o bezpieczeństwo bliskich nam osób.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim