Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cichutko się przywitam, żeby nikt nie słyszał :P Mamy z moim nowym mężem bardzo ważne pytanie :D chciałabym go przekonać, żebyśmy kupili sobie łóżko podwójne metalowe, a że mieszkamy obecnie z teściami to ktoś ze znajomych w żartach powiedział, że takie łóżka to nie najlepszy pomysł dla nowożeńców, bo ekhm, jeżeli mamy zamiar się rozmnażać, to będzie nas słychać :D

Awatar użytkownika

No o tym bym nie pomyślał, serio. Ja śpię z żonką na takim i jeszcze mi się dzieciaki nie skarżyły, że coś słychać, no chyba, że się wstydzą ;) ale teraz na poważnie. Nie ma się czym przejmować, tylko kupcie jakieś porządne łóżko ;)

Awatar użytkownika

Dobra, ten jeden post wystarczy, żeby przeforsować ten pomysł :D idąc za ciosem, wieszaki do przedpokoju metalowe też będą bo akurat mamy jedną ścianę z gołej cegły i powinno to dobrze grać :P Takie wieszaki ścienne to dobry powód, żeby się pokłócić i w ramach pogodzenia przetestować łóżko :D Mam wspaniałego męża! Zawsze marzyłam o takim łóżku :)

Awatar użytkownika

Dziewczyno, ty się o takie rzeczy pytasz na forum to co będzie potem :D hahaha, dlaczego akurat o wieszaki się kłócicie? :P to takie zaloty jakieś? Zobacz sobie jakieś fajne stojące wieszaki, będą ci pasowały do sypialni z tym łóżkiem ;) Ja mam taki jeden i ostatnio go owinęłam lampkami choinkowymi i robi mi za nocną lampę :P

Awatar użytkownika

No bo mój ukochany mi zarzuca, że wymyślam z tymi metalowymi rzeczami, jeszcze stolik do salonu i krzesełko do kuchni ozdobne :D wieszaki były ostatnie w kolejce, więc się trochę spieraliśmy :P Mi się strasznie takie rzeczy podobają, więc póki jestem na fali i mam na niego miłosny wpływ, to muszę to wykorzystać :P

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Z każdym o wszystkim