Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Technika nie jest nam obca » Siła motoryzacji

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witajcie. Chciałabym uzyskac opinie na temat wypożyczalni Metropolis w Łodzi. Interesuje mnie wynajem długoterminowy auta. Jakie są Wasze doświadczenia z tą wypożyczalnią?

Awatar użytkownika

Jak dla mnie wypożyczalnia Metropolis to dobra, godna polecenia firma, która oferuje szeroki wybór samochodów osobowych, a także busów. Wiele ciekawych informacji na jej temat można znaleźć na jej stronie internetowej http://metropolis-rent.pl/. Ja jak dotąd zawsze korzystałem tam z wynajmu krótkoterminowego, ale zawsze byłem zadowolony z jakosci obsługi, a także ze stanu technicznego wypożyczonego auta.

Ja również mam bardzo dobre zdanie na temat tej wypożyczalni. Aktualnie jeżdże autem, który wynajęłam tam na dłuższy okres czasu. Samochód spisuje się bardzo dobrze, a cena jego wynajmu jest jak dla mnie bardzo korzystna.

Awatar użytkownika

A ja kiedyś miałem auto zastępcze z tej łodzkiej wypożyczalni. Co prawda jeździłem tym autem tylko pare tygodni, ale musze przyznac, że był to bardzo dobry i niezawodny samochód, który lepiej mi się prowadziło niż mój własny. Tak więc ja również polecam tę wypożyczalnię.

Awatar użytkownika

Aha, wiem już, że ta wypożyczalnia oferuje dobrej jakosci pojazdy. A jak przedstawia się tam cennik wynajmu długoterminowego?

Cennik tej wypożyczalni jest bardzo korzystny. Oczywiście ceny sa uzależnione od modelu pojazdu, a także od okresu czasu, na jaki klient planuje tam wynając samochód. Wiadomo, że np. wynajem samochodu kombi będzie droższy niż auta niewielkich rozmiarów. Najdroższe jest wynajęcie busa. Co ważne, ceny przy dłuższych okresach najmu samochodów podlegają negocjacji.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Technika nie jest nam obca » Siła motoryzacji