Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Technika nie jest nam obca » Siła motoryzacji

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Wiele osób odradza mi zakup tego samochodu z powodu tylnej belki którą ponoć trzeba ciągle wymieniać ale ja i tak się nad tym zastanawiam i nie wiem czy nie jest to przesadzone… jak to jest?

Awatar użytkownika

Tylne belki faktycznie mogą sprawiać problem a to niestety typowa cecha francuskich samochodów

Awatar użytkownika

Tak, i dlatego często ludzie nie chcą ich kupować mimo że poza tym są to bardzo dobre, niezawodne samochody, a to jest wydumany powód moim zdaniem

Awatar użytkownika

Tzn?

Awatar użytkownika

Łatwo można wymienić tylną belkę w Peugeocie 306 i wszystkich innych francuzach, zajrzyj tutaj tylnabelkapolska.pl/cennik/peugeot/tylna-belka-peugeot-306/. Jak ktos ma blisko serwis tej firmy to może skorzystać i wymienić lub zregenerować bez problemu a jak nie to można wysłać do nich belkę żeby zregenerowali albo od razu zamówić gotową i problem z głowy, nie trzeba szukac serwisów i to jest dobra opcja też jak ktoś potrzebuje na szybko bo bardzo szybko wysyłają. Można też poczytać na ich stronie kiedy belke trzeba wymienić i jaką dla siebie zamówić więc jest to też świetna opcja dla osób które nie bardzo się na tym znają, na przykład dla debiutujących posiadaczy francuzów :)

Awatar użytkownika

Ale to pewnie słono kosztuje co?

Awatar użytkownika

Niee, sądzę że taniej niż większość osób może przypuszczać i pewnie jacyś nieuczciwi mechanicy żerują na tym że nie każdy słyszał o tylnabelkapolska.pl i że jest taka opcja wysyłki. Ale zobacz sobie cennik, nie kosztuje dużo a jak oddasz swoją starą belkę to jeszcze zaoszczędzisz.

Awatar użytkownika

Wszystko to super, może rzeczywiście jednorazowo nie jest to duży koszt ale zapominasz chyba o fakcie że tylna belka mocno się zużywa, zwłaszcza jak jeździ się po zdezelowanych polskich drogach więc sądzę że jak autor zdecyduje się na wymianę belki to potem znów będzie musiał to robić i znów… niezbyt to opłacalne

Awatar użytkownika

Ta firma co podałem udziela aż 3 letniej gwarancji na belki i nawet jeśli jeździ się non stop to przez 3 lata nie ma prawa nic się stać. No i pamiętajmy że to też zależy od sposobu jazdy, samochód też trzeba szanować

Awatar użytkownika

O tym to wiem że do francuzów trzeba mieć podejście :) super opcja z tą wysyłką, dzięki że mi o tym powiedziałeś :)

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Indeks witryny » Technika nie jest nam obca » Siła motoryzacji