Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Technika nie jest nam obca » Siła motoryzacji

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Siemka. Szukam laweciarza, najlepiej sprawdzonego, a nie takiego co ma gdzieś i kasuje niewiadomo za co, najlepiej z możliwością pomocy drogowej lub z możliwością udzielenia informacji odnośnie likwidacji szkód, odszkodowań itp. Czy macie kogoś takiego? Znacie lub korzystaliście? A i cena też nie jest bez znaczenia, więc odpowiadajcie. Pozdro.

Cześć. Pytanie po co ci laweciarz z takimi funkcjami. Przyciągasz auto czy co? Sprawdź sobie na necie w wyszukiwarce jak wpiszesz oferta holowania w Zachodniopomorskim to ci na pewno wyskoczą jakieś wyniki. Ja kiedyś tez miałam wypadek, ale mnie przyciągnął kolega. Na lince trzy kilometry jazdy to w sumie niedużo. Jakoś się udało.

Awatar użytkownika

Witam. Na lince to rzeczywiście nie da się daleko ujechać, bo to torujesz innym drogę, a nie daj boże jak jak nie umiesz jechać w takim holowanym samochodzie, to jeszcze inne możesz rozwalić. Nie wyobrażam sobie jazdy samochodem przez pół polski na lince :D to byłby hardcore istny. No ale laweciarza to radziłbym szukać poprzez innych co mieli już do czynienia z holowaniem.

Awatar użytkownika

Hejka. Po co się tam doszukiwać. W zachodniopomorskim laweta pojazdów osobowych Bogumiła Kusia sprawnie obsługuje kierowców. To facet, który nie zostawia, tylko spieszy z pomocą bez względu na porę dnia czy nocy. Dodatkowo możesz z nim ubiegać się o odszkodowanie i oferuje w razie co samochód zastępczy.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Technika nie jest nam obca » Siła motoryzacji