Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Technika nie jest nam obca » Siła motoryzacji

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Cześć. Szukam porad odnośnie dobrych sprzętów. Nie posiadam warsztatu, raczej grzebię hobbystycznie, ale wiele ciekawych urządzeń zapewne przydałoby się i mnie. Czy moglibyście doradzić co nieco odnośnie dobrych sprzętów dla samochodowych majsterkowiczów? Ja w zupełności wypadłem już z obiegu, jeśli chodzi o te nowości sprzętowe i narzędziowe. Nie bójcie się pisać, doradźcie coś.

Awatar użytkownika

Witam, temat dość powszechnie maglowany, ale doradzę. Zapewne zestaw dobrych kluczy. Ja generalnie marzę o tym, aby kupić sobie taką szafke z pełnym wyposażeniem dla mechaników. U mnie jeszcze świetnie pasowałby zestaw do podnoszenia na czterech kolumnach. Wydaje mi się być to znacznie lepszą alternatywą do kanału. Dodatkowo dobrze sprawdza się także specjalny sprzęt grzewczy na indukcji. Takie sprzęty zazwyczaj znajdują swoje zastosowanie. Pozdrowienia

Awatar użytkownika

Witam. A ja tak właśnie poszukuję czegoś, co pomogłoby diagnozować. Czy znacie jakieś dobrej marki produkty do diagnoz? Wybacz, że się podpinam, ale temat może i przydać się Tobie. Może w ten sposób będziesz mniej czasu poświęcał na pewne prace warsztatowe. Pomóżcie

Cześć. Są takie specjalne testery diagnostyczne. Odsyłam cię do sklepu sklep.tiptopol.pl/wyposazenie-warsztatow/diagnostyka/testery-diagnostyczne.html. Moim zdaniem najlepsze. Są skuteczne i szybkie. Ewentualnie pokusiłbym się o zakup na przykład specjalnego interfejsu, ale wedle mnie testery są wystarczające. Mam nadzieję, że wam odrobinkę pomogłem. Dla mnie testery są dobre i z całym sercem poleciłbym innym początkującym. Myślę, że sympatycy z zamiłowania też się tym zadowolą. Pozdrawiam

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Technika nie jest nam obca » Siła motoryzacji