Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Technika nie jest nam obca » Siła motoryzacji

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Mam zagwozdkę. Moja mama przylatuje z USA na trzy tygodnie wakacji, w polsce nie była naprawde wiele lat. Chciałaby dużo miejsc swoich dawnych odwedzić a ja oczywiscie z nią. Na szczęście pracę mam zdalną więc mogę ja wykonywać gdziekolwiek, ale nie wiem co z dojazdami. Ja nie mam samochodu bo mi generalnie niejest potrzebny nigdy. Czy coś możecie mi poradzić?

Awatar użytkownika

To może weź ją na przejażdżkę pociągami, tymi szybkobieżnymi. Skoro nie była w polsce tak damo to na pewno będzie zdziwiona i zadowolona. Poza tym pociągami się fajnie podróżuje bo dużo można zobaczyć po drodze jak się zmienia świat, miasta. Z autostrady tego nie widać.

Awatar użytkownika

No tak, to był nawet pomysł, tylko ona woli nie jezdzic pociągami. Od nikogo auta niepożyczę, bo przeciez nikt nie da mi samochodu na parę tygodni. Coś jeszcze proponujecie?

Moim zdaniem dal ciebie najlepszym wyjsciem będzie wypozyczalnia samochodow. O nic nie musisz się martwić, ubezpieczenie jest, możesz jechać gdzie chcesz, nawet o zagranice zahaczyć. Jesli macie konkretnie zabukowane hotele to co innego, al ejesli jedziecie na żywca to pełna dowolnośc.

Awatar użytkownika

Wow, z jakiegoś powodu to mi akurat nie pyszło do głowy. Takie proste, wynajem aut, dla mnie byłoby to rzeczywiście idealnie, gdybym wzieła taki. Nie wiem przeciez ile czasu spędzę w jednym miejscu więc zawsze można oddać i wziąc na następną trase!

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Technika nie jest nam obca » Siła motoryzacji