Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Technika nie jest nam obca » Siła motoryzacji

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Witam Was. Mam pytanie do wszystkich kierowców na tym forum. Otóż.. na jakich oponach jeździcie? Tak jestem ciekaw, bo może poczytam o jakiś dobrych oponach i sobie wymienie swoje, wysłużone. Zresztą zawsze miałem słabość do takich wątków motoryzacyjnych. Także proszę o wpisy i pozdrawiam!

Ja mogę bardzo polecić od Pirelli opony zimowe jeździłem na nich całą zimę i tylko dzięki nim nie miałem poślizgu bo parę razy to było bardzo blisko o stłuczkę. Dobre opony to podstawa.. jak ktoś zainwestuje w opony to od razu zwiększa się komfort jazdy i o wiele bezpieczniej się jeździ przede wszystkim.

Ja jeżdżę na niezawodnych oponach Bridgestone i jak dla mnie to nie ma lepszych opon, ten producent zawsze dba o jakość i bezpieczeństwo klientów. Mogę śmiało polecić każdemu, by brał opony od nich i będą bardzo zadowoleni, jestem o tym przekonany.

Awatar użytkownika

Moje opony też są dla mnie niezawodne ;) Dokładnie to jeżdżę na oponach Dębica 195/65r15 i polecił mi je znajomy mechanik. Powiedział, że tylko te opony są na tyle trwałe i sprawdzone, że warto w niej zainwestować. No i miał racje ;) jestem bardzo zadowolony.

A ja musze dojeżdżać ponad 60km codzienni autobusem na uczelnie.. bo rodzice się uparli, że szkoda pieniędzy na samochód. Tak sobie myślę, o ile bym oszczędził czas jakbym nie musiał tyle dojeżdżać autobusem i bym sobie jeździł autem. No ale tak to tylko mogę sobie poczytać o oponach i odliczać czas do końca studiów, które przez brak auta stały się dla mnie już katorgą.

Też dojeżdżałam 5 lat na studia, naprawdę współczuję! Wiem jak to jest ;(

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Technika nie jest nam obca » Siła motoryzacji