Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Wesoła strona życia

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość

Cześć wszystkim. Jak widać moje pytanie jest nietypowe i oryginalne. Czy macie jakieś ciekawe pomysły na spędzenie wieczoru kawalerskiego/panieńskiego? Nie mówię tu o SPA, klubie ze striptizem, tylko coś bardziej szalonego jak skok ze spadochronem (no może trochę zbyt szalone), ale coś w ten deseń. Czy komuś się coś nasuwa? :)

Awatar użytkownika

Cześć, mój kuzyn brał ślub i na jego wieczorze kawalerskim graliśmy w wynajęte piłkarzyki, a potem poszliśmy do kina grać na wynajętej sali w wiedźmina. To było coś!

Awatar użytkownika

Chyba nie o takie „szalone” rzeczy chodzi koleżance, ale nie powiem. PS czy Xbox podłączony do ekranu kinowego to musi być niezła gratka. Ale wracając do tematu – organizowałem ostatnio siostrze wieczór panieński – tak wiem jak to brzmi – i wybrałem opcję waterball. Nie wiem czy wiesz co to jest, jak nie to poczytaj tutaj http://www.funandplay.pl/bv_event/waterball/. Jako, że na co dzień jest instruktorką pływania to ta opcja okazała się strzałem w 10.

To jest mega ciekawe! Nigdy bym sama na coś takiego nie wpadła. A na wieczór kawalerski co byś polecił?

Awatar użytkownika

Poczytaj o tym http://www.funandplay.pl/bv_event/wipe-out-machine/ wydaje mi się, że męska rywalizacja w tego typu zadaniu będzie niezłym doświadczeniem i oczywiście każdy będzie miał okazję do wykazania się i pośmiana z innych. Sam bym chętnie wziął w tym udział :)

Wielkie dzięki za pomoc. Wydaje się, że te dwie atrakcje to naprawdę coś szalonego, bo kto widział przyszłą pannę młodą w bańce na wodzie? :) Jeśli będzie za mało facetów to się odezwę do Ciebie :)

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Wesoła strona życia