Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Jazda bez trzymanki

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Witam Was serdecznie! Moi drodzy.. początkującym pisarzem i ostatnimi czasy, oś swojej siły przelałem na pisanie scenariusza do filmu. Wymyśliłem wszystko, dokładny przebieg akcji, rozbiłem postacie na dokładne składowe, a nawet dokładnie rozpisałem jak powinny być kręcone kluczowe sceny. W skrócie.. mam raczej wszystko co potrzeba, by rozpocząć pracę nad filmem. Problem w tym.. że nie wiem gdzie się zgłosić i do kogo z takim gotowym scenariuszem. Szukam studia albo firmy, które by się tym zainteresowało i chciało dofinasować mój projekt.. czy ktoś może na ten forum mi pomoże? I udzieli profesjonalnej odpowiedzi, gdzie się zgłosić?

Awatar użytkownika

No to gratulację.. bardzo ambitna rzecz, napisać taki scenariusz, szacun dla Ciebie ;) Ja kiedyś też miałem smykałkę do pisania.. ale pochłonęła mnie codzienna praca i tak jakoś odryfowałem od swojej pasji. Ale trzymam kciuki za Ciebie..

Jak chcesz szczerze i naprawdę coś nakręcić to musisz się zgłosić do prawdziwych fachowców. Polecam tę firmę: poznanfilmcommission.pl/pages/informacje na tej stronie przeczytasz dokładnie jakie dokumenty potrzebujesz i ogólnie poczytaj sobie regulamin, na jakiej zasadzie działa u nich dofinansowanie itp. Myślę, że śmiało możesz się zgłosić, bo przecież scenariusz masz, a najwyżej kilka dodatkowych rzeczy dopiszesz itp. A jak zainteresują się Twoim dziełem to pomogą z finansami :D

Awatar użytkownika

Niesamowicie dziękuję! O wow, jak mi poprawiłeś teraz humor, to nawet sobie nie zdajesz sprawy.. na pewno się to nich zgłoszę! Mam dużo wiary w moją pracę i jestem dużym optymistą, więc czemu nie :D Dziękuję raz jeszcze!!

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Jazda bez trzymanki