Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Jazda bez trzymanki

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Słuchajcie sportowcy z łodzi mam dla was super newsa. powstała strona, nazywa się idę na trening i można dzieki niej online zarezerwować trening z trenerem personalnym na dowolną godzine!! macie tam terminarze, widać kiedy jest wolne kiedy zajęte i to wszystko jest super wygodne! dla mnie naprawde super opcja i polecam wszystkim zainteresowanym sportem. idenatrening.pl/trening-personalny-lodz/ łapcie

Awatar użytkownika

Taa, już też to widziałem wcześniej, fajna sprawa. Można od razu wybrać czas treningu, jego rodzaj, nie trzeba do nikogo dzwonić, żeby to umawiać... Ja ostatnio sobie siedziałem na wykładzie na uczelni i w międzyczasie sobie rezerwowałem trening :) Myśle że trener internetowy to jest super opcja zwłaszcza dla tych , którzy cenią sobie wygode, a jednocześnie chcą ostro potrenować w wolnym czasie :) Pozdrtawiam, dobry temat

O a ja nie słyszałem o czymś takim wcześniej. Też mi sie bardzo podoba. Jeśli bedzie w moim miescie baza trenerow to na pewno skorzystam. Tych tutaj z Łodzi nie których kojarze, maja swoje osiagniecia na koncie. Ważne zeby wybrać kogoś kto ma pasje do sportu bo inaczej to bedzie slabo. Musi czuc te pasje być żeby cie mógl nia zarazic.

Awatar użytkownika

Dobrze mówisz kolego. bez pasji, naprawdę miłości do siłowni nie ma wyników i nie ma przede wszystkim prawdziwej motywacji która jest motorem tego wszystkiego. na szczeście jest coraz więcej milosnikow fitnessu którzy dbają też o włąciwą diete. Pozdrawiam.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Indeks witryny » Inne niż wszystkie » Jazda bez trzymanki