Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życie cudem jest » Faceci vs. kobiety

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Hej. Szukam dobrej bazy pod makijaż, która nadałaby mojej twarzy jasny, promienny i naturalny wygląd. Na co dzień preferuję lekki makijaż, dlatego chciałabym znaleźć taką bazę, która nie zmieniłaby naturalnego odcienia mojej twarzy i dobrze ukryłaby niedoskonałości. Możecie mi coś takiego polecić?

Awatar użytkownika

Myślę, że dobrym rozwiązaniem dla Ciebie będzie baza pod makijaż opisana pod adresem internetowym https://www.floslek.pl/18,pokaz_produkt_lab/689,base_Baza_wyg%C5%82adzajaca.html. Jest to sprawdzony dermokosmetyk o działaniu wygładzającym i wyrównującym skórę, a także wypełniającym zmarszczki. Po jego zastosowaniu skóra staje się matowa, gładka i przyjemna w dotyku.

Ja również uważam, ze dostępna w sklepie internetowym funkcjonującym pod adresem https://www.floslek.pl/, baza pod makijaż jest świetnym kosmetykiem, który sprawia, ze cera wygląda ładnie i naturalnie. W tym e-sklepie kupiłam już kilka produktów do pielęgnacji twarzy i wszystkie uważam za bardzo dobre. Moim zdaniem oprócz wspomnianej bazy pod makijaż warto tam zwrócić uwage również na takie produkty, jak: peeling enzymatyczny, tonik bezalkoholowy oraz całonocna maska intensywnie regenerująca.

Awatar użytkownika

Ja także jestem stałą klientką tego sklepu internetowego. Znajduje się tam szeroki wybór wysokojakościowych produktów do oczyszczania, mycia, pielęgnacji oraz makijazu twarzy. Mnie ostatnio najbardziej zainteresowały dostepne tam profesjonalne produkty przeciwzmarszczkowe.

Awatar użytkownika

To ja jeszcze na spokojnie przejrze całą ofertę tego sklepu z kosmetykami. Być może od razu złoże tam większe zamówienie.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Życie cudem jest » Faceci vs. kobiety