Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życie cudem jest » Faceci vs. kobiety

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Moi drodzy potrzebuję pomocy w postępowaniu z pewną kobietą. Jesteśmy na etapie spotykania się i pojawiają mi się na drodze różne problemy mające swój początek w różnym pochodzeniu. Jej rodzice są bardzo bogaci, jest obyta, kulturalna, zna języki i maniery. Ja natomiast nie jestem jakimś nieokrzesanym barbarzyńcą ale w wielu kwestiach mi do niej brakuje. Potrzebuję dobrych pomysłów do realizacji w Krakowie żeby uświadomić jej że potrafię być dżentelmeński i szarmancki. Co proponujecie?

Zabierz ją do opery albo na koncert. Nie musisz koniecznie interesować się tym co ona ale fajnie by było gdybyś mógł o swojej pasji opowiadać ładnym językiem. Mój obecny mąż też ujął mnie bajeczkami o podróżach. Dziś wiem ze wiekszosczmyslal ale wtedy bylam taka zafascynowana :P. Nadal jestem i daję się nabrać bo to niezły komediant jest :D

Zainteresuj się na czym polega doręczanie kwiatów Kraków ma bardzo fajną pod tym względem kwiaciarnię na ulicy Łużyckiej. Każda kobieta będzie oszołomiona bukietem z tamtej kwiaciarni :). Wiem co mówię, zaufaj mi, powodzenia.

Awatar użytkownika

Zamawiałam u nich kwiaty na wesele i byłam bardzo zadowolona. Stały jeszcze długo po imprezie przypominając mi o tym dniu. Bardzo dokładnie to wszystko pamiętam dzięki nim :). Nazywa się Motyli Raj i jest jedną z lepszych kwiaciarni online w Krakowie kto nie próbował ten koniecznie musi coś u nich kupić. Pozdrawiam.

Właśnie szukałem dobrej kwiaciarni w Krakowie bo jadę tam z żoną na urlop i wymyśliłem sobie bardzo fajną atrakcję dla niej do której potrzebowałbym bukiety świeżych róż mogących trochę postać w hotelu. Fajnie że tu wpadłem i to przeczytałem bo problem się rozwiązał.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Życie cudem jest » Faceci vs. kobiety