Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życie cudem jest » Faceci vs. kobiety

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

cześć wszystkim. chce na urodziny mojemu facetowi zrobić nieziemski prezent. to co tygryski lubia najbardziej czyli taki niezbędnik ze śrubokretami, piła i w ogóle wszystkim co takim mak gajwer może w lesie w trasie czy gdzie kolwiek wykombinować : D polecicie może jakieś sodline produkty? nie chce żeby mu sie to wwszystko gdzieś rozsypalo przy pierwszym użyciu. z góry dzieki!

Awatar użytkownika

Dobry pomysł na prezent. Sam kiedyś dostalem odswojej dziewczyny taki zestaw majsterkowicza więc wiem co muwie. Autentycznie sie uczieszyłem :) Ty myślisz chyba o czymś takim co sie nazywa multitool. Takie coś najlepiek bedzie kupić w sklepie militarnym ale dokładnie ci nie poweim

Awatar użytkownika

No, dokłądnie, wejdź sobie na przykład na strone taniemilitaria.pl i sobie oglądnij. Ja znalazłem na przykłąd coś takiego taniemilitaria.pl/pl,multitool-niezbednik-zolty-traveler,0,139,161,183,4982.html . Masz i wszystkie rodzaje nakretek na śrubokręt i też właśnie piłe , przecinak, otwieracz (NAJWAŻNIEJSZA Rzecz na wyprawach górskich i tym podobnych!!)

Awatar użytkownika

Ja od mojej panny dostałem takie cudo: taniemilitaria.pl/pl,kac-pdw-by-806-d-boys,3,1,2,13,877.html . Wie że jestem zapalony militarniak żołnierz i mi kupila taka cudna replike. To jest super rzecz bo jest lekka, poręczna i szybkostrzelna. Napewno twojemu chłopakowi też by się podobało. To ma laserowy wskaznik to jest genialne! Obejrzyj sobie też amunicję: taniemilitaria.pl/pl,kategoria,kulki-0-30g,3,10,33,52,0,1,name,asc.html . Dobra jakość i cena rzosadna.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Indeks witryny » Życie cudem jest » Faceci vs. kobiety