Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życie cudem jest » Faceci vs. kobiety

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Czesc! Założyłem się z żoną, że poradzę sobie z upieczeniem torta na urodziny syna. Muszę się postarać, bo zależy mi bardzo na wygranej :) Nie mogę używać niczego gotowego, a tort musi się spodobać synowi. Niestety nie bedzie wiedział, że ja go przygotowałem, wiec nie mam co liczyć na taryfę ulgową. Mam jeszcze dwa tygodnie, ale musze się już do tego przygotować. Co możecie mi podpowiedzieć?

Awatar użytkownika

Nie powiem, porwałeś się na naprawde trudne zadanie. Nie mam na myśli pieczenia, bo to raczej jest do ogarnięcia. Znacznie trudniejsza będzie dekoracja. Jeśli tort ma się podobać synowi to proponują zrobić go w kształcie samochodu lub ulubionego bohatera z bajki. Przyda się do tego masa cukrowa, która jest bardzo plastyczna i łatwa w barwieniu.

Awatar użytkownika

Nie wiem czy taki zakład to dobry pomysł .Dasz z siebie wszystko, przygotujesz piękne dekoracje, żona Cię pochwali, roześle zdjęcia do rodziny… i będziesz musiał piec na wszystkie rodzinne uroczystości :)

Awatar użytkownika

No nawet mnie nie strasz. Taki scenariusz jest w ogóel nie do przyjęcia. No chyba, ze mi się spodoba pieczenie… Żart!

Awatar użytkownika

Skoro masz dwa tygodnie i naprawdę zależy Ci na wygranej zakładu proponuję kursy cukiernicze. Są one zwykle kilkugodzinne i nie kosztują wiele. Na takim kursie nauczysz się trików cukierników, dowiesz się jak wykonywać najlepsze dekoracje, a może nawet będziesz je mógł zabrać do domu i wykorzystać na swoim torcie.

Awatar użytkownika

Nie chciałbym, by wygrana kosztowała mnie az tak dużo. Znalazłem jednk w Internecie filmiki z takich kursów i pracy cukiernikow. Na takich filmach prezentowane są krok po kroku wszystkie etapy pieczenia i dekorowana najrożniejszych tortow. Znalazłem już nawet instrukcję tworzenia tortu, który chcę wykonać. Jak synowi się nie spodoba to dostanie szlaban na wszystko na miesiąc.

Awatar użytkownika

Nie będzie tak źle. Kupisz dobre składniki i się troche postarasz i tort będzie super. Tylko nie sugeruj się wskazówkami żony, bo może Cię podpuszczać.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Życie cudem jest » Faceci vs. kobiety