Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życie cudem jest » Praca

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Niedługo jarmark więc chcielibyśmy jak najlepiej zaprezentować swoje wyroby. Będziemy mieli kilka stoisk i potrzebna nam profesjonalna obsługa do nich. Zwykle robili to pracownicy, ale że nie wychodziło im to najlepiej, postanowiliśmy zatrudnić dziewczyny z agencji hostess. No i właśnie mam pytanie, czy w Gdańsku jest to możliwe?

Awatar użytkownika

Ja tam przeszkoliłem swoje pracownice i jest gut. Ale jak ktoś chce wydać kasę na byle co, to czemu nie.

Świetny pomysł, bo nikt nie zaprezentuje produktu, bez względu na to co to jest, lepiej niż hostessy Gdańsk to przecież miejsce wielu różnych atrakcyjnych wydarzeń, na których pracują właśnie one, dziewczyny specjalnie do tego przygotowane, najczęściej studentki, które wiedzą co należy robić, aby zatrudniająca ich kompania czy firma wypadła jak najlepiej. Tu masz stronę agencji z której usług my korzystamy: http://eventhostessy.pl/oferta/hostessy-gdansk.html, może i wam się spodoba.

Awatar użytkownika

Z pewnością skorzystamy, bo zależy nam na promocji, a wiesz jak to jest z pracownikami, bardziej im się nie chce, niż chce, muszą pracować po godzinach, woleliby być z rodziną, powodow jest tysiące.

No ale co by nie powiedzieć to i tak pewnie nie mają odpowiedniego przygotowania, tylko ogólne wskazówki dostają. Co innego dziewczyny z EventHostessy, one są w tym świetne

Awatar użytkownika

Ja się właśnie też zastanawiam nad tą kwestią. Mój zakład organizuje dużą konferencję i też nie bardzo mamy odpowiedni personel, żeby się wszystkim zajął już w sam ten dzień. Też myśleliśmy o hostessach, może hostach też. Uczestniczki konferencji też miałyby na kim oko zawiesić :). Ale ja jestem z Wrocławia, to nie wiem, czy do nas oni by też przyjechali.

Z tego co mi wiadomo, agencja ma swoje filie prawie we wszystkich większych miastach, a i do mniejszych dojadą, jak będzie trzeba, a wrocławskie modelki i hostessy są równie urodziwe i inteligentne jak te z Warszawy czy Gdańska. Szkolenie we wszystkich filiach wygląda tak samo, więc wszystkie dziewczyny to profesjonalistki, gotowe radzić sobie w każdej sytuacji. Masz tu stronę bezpośrednio do Wrocławia: http://eventhostessy.pl/oferta/hostessy-wroclaw.html, żebyś się nie musiał naszukać.

Awatar użytkownika

Fajnie, dziękuję Ci bardzo. Pogadam z szefem i coś zdecydujemy.

Awatar użytkownika

Tylko nie myśl długo, bo ci wszystkie pozamawiają :)

Awatar użytkownika

Bardzo śmieszne.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Indeks witryny » Życie cudem jest » Praca