Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życie cudem jest » Praca

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Szukam systemu jak w temacie. Czytałem sporo na temat zabezpieczeń w internecie ale chciał bym się dowiedzieć jakie firmy polecacie i gdzie taki sprzęt można nabyć. Jeżeli macie namiary na strony to proszę o wysłanie.

Jakiś czas temu stałam przed podobnym wyborem. Znajomy doradził mi żebym brała pod uwagę produkty marki satel lub orno. Jeżeli mogę ci polecić jakąś firmę gdzie możesz taki sprzęt nabyć to na pewno będzie to ITChome. Mają tam wszystkie te produkty w naprawdę dobrych cenach :)

Awatar użytkownika

Koleżanka dobrze radzi. Jeżeli interesuje cię telewizja przemysłowa CCTV to polecam wejść na stronę http://www.itchome.pl/monitoring-przemyslowy-pm-39.html. Specjaliści z firmy pomogą dobrać odpowiedni zestaw lub możesz skorzystać z gotowych. Chociaż jeżeli jest to większy obiekt to raczej gotowego zestawu nie dostaniesz :P

Awatar użytkownika

Mój znajomy zajmuje się instalacją takich systemów więc możesz go poprosić o doradztwo. Działa w branży już kilka dobrych lat i jest na bieżąco z nowymi trendami więc niezależnie czy chcesz mieć powiadomienia na telefonie czy dostęp zdalny to on wszystko załatwi :)

Awatar użytkownika

Na razie jeszcze nie myślałem o funkcjonalności ale na pewno będę rozważał takie dodatkowe opcje. Póki co muszę zrobić wstępną wycenę i chciałem wiedzieć na produktach jakiej marki bazować :)

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Indeks witryny » Życie cudem jest » Praca