Zaloguj się    Forum    Szukaj    FAQ

Indeks witryny » Życie cudem jest » Praca

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Moje dzieci wkrótce będą miały swój wymarzony nowy pokój. Czekały na niego prawie dwa lata, ale w końcu udało na się znaleźć na tyle dużo funduszy, żeby zrobić im tę przyjemność. Od razy chciałąm zaznaczyć, że chodzi nam o taki sufit, który będzie przez lata sprawiał radość. Pomyśłeliśmy, że doskonale będzie się do tego nadawał sufirm 3d, który imituje niebo. Chciałam się zapyać, czy monterzy takich sufitów montują takżę oświetlenie do nich?

Awatar użytkownika

No oczywiście, że montują, tym bardziej, że przecieżsufit z trójwymiarowymi efektami jest oparty na grze świateł. Bez względu na to, czy będzie to obraz nieba, czy inny wzór, to zawsze te światła powinny być zamontowane jednocześnie z sufitem...

Awatar użytkownika

Inaczej nie da się tego zrobić, tutaj trzeba mieć oprócz umieijętności monterskich także dużą wyobraźnię :)))

Awatar użytkownika

Też mi się tak wydaje...

Sufity, o któych piszecie montują tutaj http://e-investal.pl/sufity-napinane-oferta/sufity-podswietlane/gwiezdziste-niebo/ i to w różnych wersjach jeśli chodzi o wielkość i konfiguralcję świateł. Firma montuje sufity 3D w Katowicach, jak i w innych miejscach w Polsce. Liczy się generalnie pomysł klienta na montaż...

Coś mi się wydaje, że Wasze dzieci będą zadowolone z takie rozwiązania. Sama bym była, jakby ktozafundował mi taki pokój. Wiem, jak to wygląda i muszę przyznać, że chociaż mam swoje lata, to chętnie znowu stałabym się na chwilę dzieckiem. To takie proste rozwiązanie, które każdy może mieć w swoim domu, praktycznie za niewielkie pieniądze.

Nowy temat Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Indeks witryny » Życie cudem jest » Praca